DizolvareSRL

TVL LIVAS DEVELOPMENT S.R.L.

Str. Anton Pann Nr. 12, Et. 4, Ap. 68, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400053

CAEN 6201: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CUI
44948304
Reg. Com.
J12/4525/2021
Înființată
22 septembrie 2021
Vechime
5 ani
Cifra de afaceri 2025
225 mii lei
Profit net 2025
146 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • dizolvare

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 22.09.2021

Rezumat

Pe scurt

TVL LIVAS DEVELOPMENT S.R.L. (CUI 44948304) este o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2021. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201). Firma este în curs de dizolvare.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 225.070 lei (+0,6% față de 2024) și un profit net de 145.746 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
44948304
Nr. Reg. Com.
J12/4525/2021
EUID
ROONRC.J12/4525/2021
Cod CAEN principal
6201 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Data înființării
22 septembrie 2021
Vechime
5 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Anton Pann Nr. 12, Et. 4, Ap. 68, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400053

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • TODO••• VAS••• LAUR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2021 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+0,6% față de 2024

225.070 RON

2024: 223.650 RON

0100k200k300k20212022202320242025Anul 2021: 41.586 RONAnul 2022: 174.844 RONAnul 2023: 199.951 RONAnul 2024: 223.650 RONAnul 2025: 225.070 RON

Profit net 2025

-7,4% față de 2024

145.746 RON

2024: 157.391 RON

050k100k150k200k20212022202320242025Anul 2021: 35.162 RONAnul 2022: 138.841 RONAnul 2023: 141.800 RONAnul 2024: 157.391 RONAnul 2025: 145.746 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    225 mii lei
    Profit net
    146 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    224 mii lei
    Profit net
    157 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    200 mii lei
    Profit net
    142 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    175 mii lei
    Profit net
    139 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    42 mii lei
    Profit net
    35 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
65%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 64,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
26,71Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 26,71 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
3,7%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

3,7% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  2. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  3. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2024

    Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2023

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  6. 2021

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/4525/2021.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TVL LIVAS DEVELOPMENT S.R.L.

Este TVL LIVAS DEVELOPMENT S.R.L. activă?

Nu. TVL LIVAS DEVELOPMENT S.R.L. este în curs de dizolvare.

Care este cifra de afaceri a TVL LIVAS DEVELOPMENT S.R.L.?

Cifra de afaceri a TVL LIVAS DEVELOPMENT S.R.L. în 2025 a fost de 225.070 lei, în creștere cu 0,6% față de 2024.

Ce profit a avut TVL LIVAS DEVELOPMENT S.R.L. în 2025?

În 2025, TVL LIVAS DEVELOPMENT S.R.L. a înregistrat un profit net de 145.746 lei.

Ce activitate are TVL LIVAS DEVELOPMENT S.R.L.?

Activitatea principală a TVL LIVAS DEVELOPMENT S.R.L. este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).

Unde are sediul TVL LIVAS DEVELOPMENT S.R.L.?

TVL LIVAS DEVELOPMENT S.R.L. are sediul social la adresa Str. Anton Pann Nr. 12, Et. 4, Ap. 68, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400053.

TVL LIVAS DEVELOPMENT S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. TVL LIVAS DEVELOPMENT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

TVL LIVAS DEVELOPMENT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. TVL LIVAS DEVELOPMENT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TVL LIVAS DEVELOPMENT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].