ActivăSRL

TURAMI COM SRL

Str. Lemnarilor Nr. 19A, Mun. Braşov, Jud. Braşov

CAEN 9039: Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică

CUI
36998255
Reg. Com.
J2017000181082
Înființată
7 februarie 2017
Vechime
9 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
477 mii lei
Profit net 2025
71 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 07.02.2017

Rezumat

Pe scurt

TURAMI COM SRL (CUI 36998255) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2017. Activitatea principală este Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică (CAEN 9039).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 476.792 lei (-0,1% față de 2024) și un profit net de 71.006 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
36998255
Nr. Reg. Com.
J2017000181082
EUID
ROONRC.J2017000181082
Cod CAEN principal
9039 - Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică
Data înființării
7 februarie 2017
Vechime
9 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Lemnarilor Nr. 19A, Mun. Braşov, Jud. Braşov

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MI••• MAR••• CONSTAN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-0,1% față de 2024

476.792 RON

2024: 477.485 RON

0200k400k600k800k20172019202020212022202320242025Anul 2017: 624.117 RONAnul 2019: 165.900 RONAnul 2020: 800 RONAnul 2021: 29.304 RONAnul 2022: 188.445 RONAnul 2023: 277.325 RONAnul 2024: 477.485 RONAnul 2025: 476.792 RON

Profit net 2025

-24,0% față de 2024

71.006 RON

2024: 93.448 RON

-100k-50k050k100k20172019202020212022202320242025Anul 2017: -19.729 RONAnul 2019: -77.822 RONAnul 2020: -19.206 RONAnul 2021: -5.192 RONAnul 2022: 27.627 RONAnul 2023: 52.938 RONAnul 2024: 93.448 RONAnul 2025: 71.006 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    477 mii lei
    Profit net
    71 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    477 mii lei
    Profit net
    93 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    277 mii lei
    Profit net
    53 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    188 mii lei
    Profit net
    28 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    29 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    800 lei
    Profit net
    -19 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    166 mii lei
    Profit net
    -78 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    624 mii lei
    Profit net
    -20 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
15%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 14,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,33Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 33% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
56%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

56% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/181/2017.

  5. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TURAMI COM SRL

Este TURAMI COM SRL activă?

Da. TURAMI COM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a TURAMI COM SRL?

Cifra de afaceri a TURAMI COM SRL în 2025 a fost de 476.792 lei, în scădere cu 0,1% față de 2024.

Ce profit a avut TURAMI COM SRL în 2025?

În 2025, TURAMI COM SRL a înregistrat un profit net de 71.006 lei.

Ce activitate are TURAMI COM SRL?

Activitatea principală a TURAMI COM SRL este Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică (CAEN 9039).

Unde are sediul TURAMI COM SRL?

TURAMI COM SRL are sediul social la adresa Str. Lemnarilor Nr. 19A, Mun. Brașov, Jud. Brașov.

TURAMI COM SRL este plătitoare de TVA?

Da. TURAMI COM SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

TURAMI COM SRL are datorii la ANAF?

Nu. TURAMI COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TURAMI COM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].