Marjă netă
SlabFirma a pierdut 114,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
TURALI SERV SRL (CUI 23468591) este o societate cu răspundere limitată din Ploiești, județul Prahova, înființată în 2008. Activitatea principală este Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602). Firma este în curs de dizolvare.
În 2019 a raportat o cifră de afaceri de 25.827 lei (-47% față de 2018) și o pierdere netă de 29.586 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2010 | 4.645 lei |
| 2011 | 0 lei |
| 2012 | 0 lei |
| 2013 | 0 lei |
| 2014 | 71.380 lei |
| 2015 | 89.568 lei |
| 2016 | 105.728 lei |
| 2017 | 76.039 lei |
| 2018 | 48.330 lei |
| 2019 | 25.827 lei |
| Indicator | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 25.827 | 48.330 | 76.039 | 105.728 | 89.568 | 71.380 | 0 | 0 | 0 | 4.645 |
| Profit net | -29.586 | -50.422 | -39.752 | 2.643 | 2 | 25.970 | 0 | 0 | 0 | -6.221 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 4 | 2 | 2 | - | 2 | - | - | - | 3 |
| Active imobilizate | - | 4.384 | 8.585 | 11.007 | 8.157 | - | 337 | 337 | 337 | 337 |
| Active circulante | 3.196 | 9.319 | 7.800 | 24.206 | 47.181 | 27.523 | 11.261 | 11.261 | 11.261 | 11.260 |
| Stocuri | - | 5.034 | 2.477 | 698 | 1.129 | 1.940 | 2.117 | 2.117 | 2.117 | 2.116 |
| Creanțe | - | 1.800 | 4.950 | 12.974 | 6.377 | - | 4.827 | 4.827 | 4.827 | 4.827 |
| Datorii | 120.104 | 101.025 | 53.284 | 32.360 | 7.183 | 5.105 | 15.150 | 15.150 | 15.150 | 15.150 |
| Capitaluri proprii | -116.908 | -87.322 | -36.899 | 2.853 | 48.155 | 22.418 | -3.552 | -3.552 | -3.552 | -3.553 |
Firma a pierdut 114,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 2,7% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
3.758% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. TURALI SERV SRL este în curs de dizolvare.
Cifra de afaceri a TURALI SERV SRL în 2019 a fost de 25.827 lei, în scădere cu 47% față de 2018.
În 2019, TURALI SERV SRL a înregistrat o pierdere netă de 29.586 lei.
Activitatea principală a TURALI SERV SRL este Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).
TURALI SERV SRL are sediul social la adresa Aleea PETROCHIMIȘTILOR, Bl. 47, Sc. A, Ap. 11, CAMERA 1, Municipiul Ploiești, Jud. Prahova.
Nu. TURALI SERV SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. TURALI SERV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].