ActivăSRL

TUR CONSTRUCT S.R.L.

, Sat Mărgineni Com. Mărgineni, Jud. Neamţ, 617270

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
18615602
Reg. Com.
J27/515/2006
Înființată
25 aprilie 2006
Vechime
20 de ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
295 mii lei
Profit net 2025
5 mii lei
Angajați 2025
6

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: RELUARE ACTIVITATE din data 05.04.2011

Rezumat

Pe scurt

TUR CONSTRUCT S.R.L. (CUI 18615602) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Mărgineni, județul Neamț, înființată în 2006. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 295.307 lei (+72% față de 2024) și un profit net de 4.943 lei, cu 6 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
18615602
Nr. Reg. Com.
J27/515/2006
EUID
ROONRC.J27/515/2006
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
25 aprilie 2006
Vechime
20 de ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
, Sat Mărgineni Com. Mărgineni, Jud. Neamţ, 617270

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • TURT••• CRIST••• EST•••
  • TURT••• •••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+72,4% față de 2024

295.307 RON

2024: 171.277 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 218.923 RONAnul 2017: 169.652 RONAnul 2018: 243.612 RONAnul 2019: 295.883 RONAnul 2020: 271.015 RONAnul 2021: 232.582 RONAnul 2022: 221.988 RONAnul 2023: 291.505 RONAnul 2024: 171.277 RONAnul 2025: 295.307 RON

Profit net 2025

+20,8% față de 2024

4.943 RON

2024: 4.092 RON

-100k-50k050k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -10.177 RONAnul 2017: -72.588 RONAnul 2018: 27.904 RONAnul 2019: -4.027 RONAnul 2020: 8.275 RONAnul 2021: 3.474 RONAnul 2022: 3.815 RONAnul 2023: 5.679 RONAnul 2024: 4.092 RONAnul 2025: 4.943 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    295 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    6
  • 2024

    Cifra de afaceri
    171 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    4
  • 2023

    Cifra de afaceri
    292 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    5
  • 2022

    Cifra de afaceri
    222 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    6
  • 2021

    Cifra de afaceri
    233 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    9
  • 2020

    Cifra de afaceri
    271 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    10
  • 2019

    Cifra de afaceri
    296 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    9
  • 2018

    Cifra de afaceri
    244 mii lei
    Profit net
    28 mii lei
    Angajați
    10
  • 2017

    Cifra de afaceri
    170 mii lei
    Profit net
    -73 mii lei
    Angajați
    14
  • 2016

    Cifra de afaceri
    219 mii lei
    Profit net
    -10 mii lei
    Angajați
    14

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
1,7%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,05Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 4,5% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
818%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

818% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2019

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2008

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2006

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Neamț cu nr. J27/515/2006, sub denumirea TUR CONSTRUCT SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TUR CONSTRUCT S.R.L.

Este TUR CONSTRUCT S.R.L. activă?

Da. TUR CONSTRUCT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a TUR CONSTRUCT S.R.L.?

Cifra de afaceri a TUR CONSTRUCT S.R.L. în 2025 a fost de 295.307 lei, în creștere cu 72% față de 2024.

Ce profit a avut TUR CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

În 2025, TUR CONSTRUCT S.R.L. a înregistrat un profit net de 4.943 lei.

Ce activitate are TUR CONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală a TUR CONSTRUCT S.R.L. este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul TUR CONSTRUCT S.R.L.?

TUR CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa , Sat Mărgineni Com. Mărgineni, Jud. Neamț, 617270.

TUR CONSTRUCT S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. TUR CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

TUR CONSTRUCT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. TUR CONSTRUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TUR CONSTRUCT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].