ActivăSRL

TUNDE & ELISABETA S.R.L.

Str. Crizantemei, Bl. M18, Ap. 3, Mun. Satu Mare, Jud. Satu Mare, 440177

CAEN 4771: Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei

CUI
25999018
Reg. Com.
J30/652/2009
Înființată
15 septembrie 2009
Vechime
17 ani
Cifra de afaceri 2025
225 mii lei
Profit net 2025
-3 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 15.09.2009

Rezumat

Pe scurt

TUNDE & ELISABETA S.R.L. (CUI 25999018) este o societate cu răspundere limitată activă din Satu Mare, înființată în 2009. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN 4771).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 224.917 lei (-0% față de 2024) și o pierdere netă de 2.694 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
25999018
Nr. Reg. Com.
J30/652/2009
EUID
ROONRC.J30/652/2009
Cod CAEN principal
4771 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
Data înființării
15 septembrie 2009
Vechime
17 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Crizantemei, Bl. M18, Ap. 3, Mun. Satu Mare, Jud. Satu Mare, 440177

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • FELEGYH••• AND••• TU•••
  • FELEGYH••• ELISAB•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-0,0% față de 2024

224.917 RON

2024: 224.918 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 207.991 RONAnul 2017: 201.261 RONAnul 2018: 195.075 RONAnul 2019: 192.643 RONAnul 2020: 153.352 RONAnul 2021: 209.281 RONAnul 2022: 214.705 RONAnul 2023: 221.709 RONAnul 2024: 224.918 RONAnul 2025: 224.917 RON

Profit net 2025

-195,7% față de 2024

-2.694 RON

2024: -911 RON

-20k020k40k60k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -7.900 RONAnul 2017: -660 RONAnul 2018: 51.634 RONAnul 2019: -5.595 RONAnul 2020: 5.803 RONAnul 2021: 16.730 RONAnul 2022: 3.031 RONAnul 2023: -11.769 RONAnul 2024: -911 RONAnul 2025: -2.694 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    225 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    225 mii lei
    Profit net
    -911 lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    222 mii lei
    Profit net
    -12 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    215 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    209 mii lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    153 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    193 mii lei
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    195 mii lei
    Profit net
    52 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    201 mii lei
    Profit net
    -660 lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    208 mii lei
    Profit net
    -8 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-1,2%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 1,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,19Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,19 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
45%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

45% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2018

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2015

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. 2014

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2009

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Satu Mare cu nr. J30/652/2009, sub denumirea TUNDE & ELISABETA SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TUNDE & ELISABETA S.R.L.

Este TUNDE & ELISABETA S.R.L. activă?

Da. TUNDE & ELISABETA S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a TUNDE & ELISABETA S.R.L.?

Cifra de afaceri a TUNDE & ELISABETA S.R.L. în 2025 a fost de 224.917 lei, în scădere cu 0% față de 2024.

Ce profit a avut TUNDE & ELISABETA S.R.L. în 2025?

În 2025, TUNDE & ELISABETA S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 2.694 lei.

Ce activitate are TUNDE & ELISABETA S.R.L.?

Activitatea principală a TUNDE & ELISABETA S.R.L. este Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN 4771).

Unde are sediul TUNDE & ELISABETA S.R.L.?

TUNDE & ELISABETA S.R.L. are sediul social la adresa Str. Crizantemei, Bl. M18, Ap. 3, Mun. Satu Mare, Jud. Satu Mare, 440177.

TUNDE & ELISABETA S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. TUNDE & ELISABETA S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

TUNDE & ELISABETA S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. TUNDE & ELISABETA S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TUNDE & ELISABETA S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].