ActivăSRL

TUDOVA SRL

Nr. 60, Sat Văleni-Stânişoara Com. Mălini, Jud. Suceava, 727354

CAEN 220: Exploatarea forestieră

CUI
18480084
Reg. Com.
J33/393/2006
Înființată
14 martie 2006
Vechime
20 de ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
955 mii lei
Profit net 2025
7 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 14.03.2006

Rezumat

Pe scurt

TUDOVA SRL (CUI 18480084) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Văleni-Stânișoara, comuna Mălini, județul Suceava, înființată în 2006. Activitatea principală este Exploatarea forestieră (CAEN 0220).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 955.493 lei (-55% față de 2024) și un profit net de 6.706 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
18480084
Nr. Reg. Com.
J33/393/2006
EUID
ROONRC.J33/393/2006
Cod CAEN principal
220 - Exploatarea forestieră
Data înființării
14 martie 2006
Vechime
20 de ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Nr. 60, Sat Văleni-Stânişoara Com. Mălini, Jud. Suceava, 727354

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • TUDO••• ADRI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-55,5% față de 2024

955.493 RON

2024: 2.146.596 RON

01 mil2 mil3 mil4 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 683.729 RONAnul 2017: 884.833 RONAnul 2018: 1.129.951 RONAnul 2019: 1.421.361 RONAnul 2020: 1.982.318 RONAnul 2021: 3.410.061 RONAnul 2022: 3.653.210 RONAnul 2023: 1.786.726 RONAnul 2024: 2.146.596 RONAnul 2025: 955.493 RON

Profit net 2025

-74,4% față de 2024

6.706 RON

2024: 26.175 RON

-200k0200k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -25.673 RONAnul 2017: -50.026 RONAnul 2018: -63.156 RONAnul 2019: 132.013 RONAnul 2020: 25.224 RONAnul 2021: 382.933 RONAnul 2022: 17.589 RONAnul 2023: 8.119 RONAnul 2024: 26.175 RONAnul 2025: 6.706 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    955 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    2,1 mil. lei
    Profit net
    26 mii lei
    Angajați
    3
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,8 mil. lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    3,7 mil. lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    3,4 mil. lei
    Profit net
    383 mii lei
    Angajați
    3
  • 2020

    Cifra de afaceri
    2,0 mil. lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    132 mii lei
    Angajați
    5
  • 2018

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    -63 mii lei
    Angajați
    5
  • 2017

    Cifra de afaceri
    885 mii lei
    Profit net
    -50 mii lei
    Angajați
    6
  • 2016

    Cifra de afaceri
    684 mii lei
    Profit net
    -26 mii lei
    Angajați
    4

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
0,7%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,72Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 72% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
81%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

81% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2006

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/393/2006.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TUDOVA SRL

Este TUDOVA SRL activă?

Da. TUDOVA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a TUDOVA SRL?

Cifra de afaceri a TUDOVA SRL în 2025 a fost de 955.493 lei, în scădere cu 55% față de 2024.

Ce profit a avut TUDOVA SRL în 2025?

În 2025, TUDOVA SRL a înregistrat un profit net de 6.706 lei.

Ce activitate are TUDOVA SRL?

Activitatea principală a TUDOVA SRL este Exploatarea forestieră (CAEN 0220).

Unde are sediul TUDOVA SRL?

TUDOVA SRL are sediul social la adresa Nr. 60, Sat Văleni-Stânișoara Com. Mălini, Jud. Suceava, 727354.

TUDOVA SRL este plătitoare de TVA?

Da. TUDOVA SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

TUDOVA SRL are datorii la ANAF?

Nu. TUDOVA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TUDOVA SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].