ActivăSRL

TUDINSTAL CONSTRUCT SRL

Str. Gheorghe Glod Nr. 13, Ap. 10, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600294

CAEN 8710: Activități ale centrelor de îngrijire medicală

CUI
34050020
Reg. Com.
J2015000103040
Înființată
3 februarie 2015
Vechime
11 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
1,1 mil. lei
Profit net 2025
350 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 03.02.2015

Rezumat

Pe scurt

TUDINSTAL CONSTRUCT SRL (CUI 34050020) este o societate cu răspundere limitată activă din Bacău, înființată în 2015. Activitatea principală este Activități ale centrelor de îngrijire medicală (CAEN 8710).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,06 mil. lei (+297% față de 2024) și un profit net de 350.077 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
34050020
Nr. Reg. Com.
J2015000103040
EUID
ROONRC.J2015000103040
Cod CAEN principal
8710 - Activități ale centrelor de îngrijire medicală
Data înființării
3 februarie 2015
Vechime
11 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Gheorghe Glod Nr. 13, Ap. 10, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600294

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • GAFI••• DRA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+296,9% față de 2024

1.055.287 RON

2024: 265.870 RON

0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: 1.258.557 RONAnul 2018: 1.071.269 RONAnul 2019: 912.605 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 163.703 RONAnul 2022: 204.805 RONAnul 2023: 205.474 RONAnul 2024: 265.870 RONAnul 2025: 1.055.287 RON

Profit net 2025

+291,1% față de 2024

350.077 RON

2024: -183.178 RON

-500k-250k0250k500k750k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -59.106 RONAnul 2017: 627.160 RONAnul 2018: 635.672 RONAnul 2019: 635.226 RONAnul 2020: -294.561 RONAnul 2021: 43.072 RONAnul 2022: 123.754 RONAnul 2023: 54.018 RONAnul 2024: -183.178 RONAnul 2025: 350.077 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    350 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    266 mii lei
    Profit net
    -183 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    205 mii lei
    Profit net
    54 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    205 mii lei
    Profit net
    124 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    164 mii lei
    Profit net
    43 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -295 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    913 mii lei
    Profit net
    635 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    636 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    627 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -59 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
33%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 33,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,02Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 2,3% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
61%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

61% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2018

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2017

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2016

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2015

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/103/2015.

În cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TUDINSTAL CONSTRUCT SRL

Este TUDINSTAL CONSTRUCT SRL activă?

Da. TUDINSTAL CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a TUDINSTAL CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a TUDINSTAL CONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 1.055.287 lei (1,06 mil. lei), în creștere cu 297% față de 2024.

Ce profit a avut TUDINSTAL CONSTRUCT SRL în 2025?

În 2025, TUDINSTAL CONSTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 350.077 lei.

Ce activitate are TUDINSTAL CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a TUDINSTAL CONSTRUCT SRL este Activități ale centrelor de îngrijire medicală (CAEN 8710).

Unde are sediul TUDINSTAL CONSTRUCT SRL?

TUDINSTAL CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Str. Gheorghe Glod Nr. 13, Ap. 10, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600294.

TUDINSTAL CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Da. TUDINSTAL CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

TUDINSTAL CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. TUDINSTAL CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TUDINSTAL CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].