ActivăSRL

TUCA SRL

Str. Morii Nr. 5, Sat Ciupercenii Noi Com. Ciupercenii Noi, Jud. Dolj, 207200

CAEN 220: Exploatarea forestieră

CUI
15468400
Reg. Com.
J16/764/2003
Înființată
29 mai 2003
Vechime
23 de ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
342 mii lei
Profit net 2025
-9 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 29.05.2003

Rezumat

Pe scurt

TUCA SRL (CUI 15468400) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Ciupercenii Noi, județul Dolj, înființată în 2003. Activitatea principală este Exploatarea forestieră (CAEN 0220).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 342.039 lei (-56% față de 2024) și o pierdere netă de 8.933 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
15468400
Nr. Reg. Com.
J16/764/2003
EUID
ROONRC.J16/764/2003
Cod CAEN principal
220 - Exploatarea forestieră
Data înființării
29 mai 2003
Vechime
23 de ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Morii Nr. 5, Sat Ciupercenii Noi Com. Ciupercenii Noi, Jud. Dolj, 207200

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • Ţ••• IUL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-56,0% față de 2024

342.039 RON

2024: 777.830 RON

01 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 886.830 RONAnul 2017: 1.827.043 RONAnul 2018: 1.416.105 RONAnul 2019: 486.653 RONAnul 2020: 1.367.123 RONAnul 2021: 1.186.007 RONAnul 2022: 673.616 RONAnul 2023: 1.209.476 RONAnul 2024: 777.830 RONAnul 2025: 342.039 RON

Profit net 2025

-122,6% față de 2024

-8.933 RON

2024: 39.610 RON

-100k0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 176.229 RONAnul 2017: 122.190 RONAnul 2018: 260.450 RONAnul 2019: 37.551 RONAnul 2020: 250.350 RONAnul 2021: 4.357 RONAnul 2022: -3.031 RONAnul 2023: 42.870 RONAnul 2024: 39.610 RONAnul 2025: -8.933 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    342 mii lei
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    778 mii lei
    Profit net
    40 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    43 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    674 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    250 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    487 mii lei
    Profit net
    38 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    260 mii lei
    Angajați
    4
  • 2017

    Cifra de afaceri
    1,8 mil. lei
    Profit net
    122 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    887 mii lei
    Profit net
    176 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-2,6%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 2,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,95Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 95% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
49%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

49% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2018

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2017

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2007

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 2003

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Dolj cu nr. J16/764/2003.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TUCA SRL

Este TUCA SRL activă?

Da. TUCA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a TUCA SRL?

Cifra de afaceri a TUCA SRL în 2025 a fost de 342.039 lei, în scădere cu 56% față de 2024.

Ce profit a avut TUCA SRL în 2025?

În 2025, TUCA SRL a înregistrat o pierdere netă de 8.933 lei.

Ce activitate are TUCA SRL?

Activitatea principală a TUCA SRL este Exploatarea forestieră (CAEN 0220).

Unde are sediul TUCA SRL?

TUCA SRL are sediul social la adresa Str. Morii Nr. 5, Sat Ciupercenii Noi Com. Ciupercenii Noi, Jud. Dolj, 207200.

TUCA SRL este plătitoare de TVA?

Da. TUCA SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

TUCA SRL are datorii la ANAF?

Nu. TUCA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TUCA SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].