ActivăSRL

TST ENGINEERING SRL

Aleea Scărişoara Nr. 3, Ap. 24, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400445

CAEN 7112: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CUI
31035556
Reg. Com.
J2012003400129
Înființată
20 decembrie 2012
Vechime
13 ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2025
457 mii lei
Profit net 2025
282 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 20.12.2012

Rezumat

Pe scurt

TST ENGINEERING SRL (CUI 31035556) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2012. Activitatea principală este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 457.445 lei (+45% față de 2024) și un profit net de 281.500 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
31035556
Nr. Reg. Com.
J2012003400129
EUID
ROONRC.J12/3400/2012
Cod CAEN principal
7112 - Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Data înființării
20 decembrie 2012
Vechime
13 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Aleea Scărişoara Nr. 3, Ap. 24, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400445

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • NĂDĂ••• TU••• MIR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+44,8% față de 2024

457.445 RON

2024: 315.903 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 26.558 RONAnul 2017: 132.194 RONAnul 2018: 167.524 RONAnul 2019: 207.499 RONAnul 2020: 199.886 RONAnul 2021: 272.044 RONAnul 2022: 174.337 RONAnul 2023: 206.958 RONAnul 2024: 315.903 RONAnul 2025: 457.445 RON

Profit net 2025

+67,5% față de 2024

281.500 RON

2024: 168.072 RON

-100k0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -18.245 RONAnul 2017: 12.400 RONAnul 2018: 29.438 RONAnul 2019: 74.928 RONAnul 2020: 31.053 RONAnul 2021: 79.830 RONAnul 2022: 86.892 RONAnul 2023: 99.612 RONAnul 2024: 168.072 RONAnul 2025: 281.500 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    457 mii lei
    Profit net
    282 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    316 mii lei
    Profit net
    168 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    207 mii lei
    Profit net
    100 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    174 mii lei
    Profit net
    87 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    272 mii lei
    Profit net
    80 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    200 mii lei
    Profit net
    31 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    207 mii lei
    Profit net
    75 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    168 mii lei
    Profit net
    29 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    132 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    27 mii lei
    Profit net
    -18 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
62%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 61,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,82Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,82 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
35%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

35% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2015

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2012

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/3400/2012.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TST ENGINEERING SRL

Este TST ENGINEERING SRL activă?

Da. TST ENGINEERING SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a TST ENGINEERING SRL?

Cifra de afaceri a TST ENGINEERING SRL în 2025 a fost de 457.445 lei, în creștere cu 45% față de 2024.

Ce profit a avut TST ENGINEERING SRL în 2025?

În 2025, TST ENGINEERING SRL a înregistrat un profit net de 281.500 lei.

Ce activitate are TST ENGINEERING SRL?

Activitatea principală a TST ENGINEERING SRL este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

Unde are sediul TST ENGINEERING SRL?

TST ENGINEERING SRL are sediul social la adresa Aleea Scărișoara Nr. 3, Ap. 24, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400445.

TST ENGINEERING SRL este plătitoare de TVA?

Da. TST ENGINEERING SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

TST ENGINEERING SRL are datorii la ANAF?

Nu. TST ENGINEERING SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TST ENGINEERING SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].