ActivăSRL

TRUSTEAM S.R.L.

Sos. STEFANESTI Nr. 57, Et. 7, Ap. camera 705, Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos, Jud. Ilfov, 77175

CAEN 3101: Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine

CUI
16447693
Reg. Com.
J23/1412/2007
Înființată
24 mai 2004
Vechime
22 de ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
20,6 mil. lei
Profit net 2025
1,4 mil. lei
Angajați 2025
61

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 25.05.2007

Rezumat

Pe scurt

TRUSTEAM S.R.L. (CUI 16447693) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Ștefăneștii de Jos, județul Ilfov, înființată în 2004. Activitatea principală este Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine (CAEN 3101).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 20,6 mil. lei (+2,2% față de 2024) și un profit net de 1,42 mil. lei, cu 61 de angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
16447693
Nr. Reg. Com.
J23/1412/2007
EUID
ROONRC.J23/1412/2007
Cod CAEN principal
3101 - Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine
Data înființării
24 mai 2004
Înmatricularea actuală
25 mai 2007
Vechime
22 de ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Sos. STEFANESTI Nr. 57, Et. 7, Ap. camera 705, Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos, Jud. Ilfov, 77175

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (3)
  • 0213••••••
  • 0372••••••
  • 0372••••••
Email (1)
  • so••@••••.ro
Website (1)
  • www.••••••.ro
Persoane (1)
  • BA••• SO••• OCTAV•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+2,2% față de 2024

20.571.091 RON

2024: 20.125.039 RON

010 mil20 mil30 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 13.730.806 RONAnul 2017: 18.541.577 RONAnul 2018: 22.700.285 RONAnul 2019: 19.570.426 RONAnul 2020: 14.353.961 RONAnul 2021: 14.105.868 RONAnul 2022: 16.571.336 RONAnul 2023: 20.786.368 RONAnul 2024: 20.125.039 RONAnul 2025: 20.571.091 RON

Profit net 2025

-8,1% față de 2024

1.420.085 RON

2024: 1.545.763 RON

01 mil2 mil3 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.243.102 RONAnul 2017: 1.937.292 RONAnul 2018: 2.455.782 RONAnul 2019: 1.084.195 RONAnul 2020: 1.389.738 RONAnul 2021: 430.163 RONAnul 2022: 960.106 RONAnul 2023: 1.397.887 RONAnul 2024: 1.545.763 RONAnul 2025: 1.420.085 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    20,6 mil. lei
    Profit net
    1,4 mil. lei
    Angajați
    61
  • 2024

    Cifra de afaceri
    20,1 mil. lei
    Profit net
    1,5 mil. lei
    Angajați
    67
  • 2023

    Cifra de afaceri
    20,8 mil. lei
    Profit net
    1,4 mil. lei
    Angajați
    63
  • 2022

    Cifra de afaceri
    16,6 mil. lei
    Profit net
    960 mii lei
    Angajați
    66
  • 2021

    Cifra de afaceri
    14,1 mil. lei
    Profit net
    430 mii lei
    Angajați
    71
  • 2020

    Cifra de afaceri
    14,4 mil. lei
    Profit net
    1,4 mil. lei
    Angajați
    65
  • 2019

    Cifra de afaceri
    19,6 mil. lei
    Profit net
    1,1 mil. lei
    Angajați
    92
  • 2018

    Cifra de afaceri
    22,7 mil. lei
    Profit net
    2,5 mil. lei
    Angajați
    93
  • 2017

    Cifra de afaceri
    18,5 mil. lei
    Profit net
    1,9 mil. lei
    Angajați
    75
  • 2016

    Cifra de afaceri
    13,7 mil. lei
    Profit net
    1,2 mil. lei
    Angajați
    66

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
6,9%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,93Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 93% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
79%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

79% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2018

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2007

    Mutarea sediului în județul Ilfov

    Nr. Reg. Com. J23/1412/2007, denumirea TRUSTEAM SRL.

  5. 2004

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/8266/2004, sub denumirea TRUSTEAM SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TRUSTEAM S.R.L.

Este TRUSTEAM S.R.L. activă?

Da. TRUSTEAM S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a TRUSTEAM S.R.L.?

Cifra de afaceri a TRUSTEAM S.R.L. în 2025 a fost de 20.571.091 lei (20,6 mil. lei), în creștere cu 2,2% față de 2024.

Ce profit a avut TRUSTEAM S.R.L. în 2025?

În 2025, TRUSTEAM S.R.L. a înregistrat un profit net de 1,42 mil. lei (1.420.085 lei).

Ce activitate are TRUSTEAM S.R.L.?

Activitatea principală a TRUSTEAM S.R.L. este Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine (CAEN 3101).

Unde are sediul TRUSTEAM S.R.L.?

TRUSTEAM S.R.L. are sediul social la adresa Sos. STEFANESTI Nr. 57, Et. 7, Ap. camera 705, Sat Ștefăneștii de Jos Com. Ștefăneștii de Jos, Jud. Ilfov, 77175.

TRUSTEAM S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. TRUSTEAM S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

TRUSTEAM S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. TRUSTEAM S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TRUSTEAM S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].