ActivăSRL

TROMF SOFTWARE SRL

Str. Mihai Românul Nr. 25A, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 6210: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CUI
33913920
Reg. Com.
J2014003555122
Înființată
18 decembrie 2014
Vechime
11 ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2025
497 mii lei
Profit net 2025
438 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 18.12.2014

Rezumat

Pe scurt

TROMF SOFTWARE SRL (CUI 33913920) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2014. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 497.003 lei (-8,6% față de 2024) și un profit net de 438.137 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
33913920
Nr. Reg. Com.
J2014003555122
EUID
ROONRC.J2014003555122
Cod CAEN principal
6210 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Data înființării
18 decembrie 2014
Vechime
11 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Mihai Românul Nr. 25A, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • AN••• A••• DĂ•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-8,6% față de 2024

497.003 RON

2024: 543.843 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 63.106 RONAnul 2017: 35.950 RONAnul 2018: 168.425 RONAnul 2019: 183.331 RONAnul 2020: 199.913 RONAnul 2021: 232.881 RONAnul 2022: 379.254 RONAnul 2023: 681.620 RONAnul 2024: 543.843 RONAnul 2025: 497.003 RON

Profit net 2025

-9,6% față de 2024

438.137 RON

2024: 484.419 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 56.844 RONAnul 2017: 27.874 RONAnul 2018: 138.244 RONAnul 2019: 145.911 RONAnul 2020: 161.443 RONAnul 2021: 188.270 RONAnul 2022: 333.007 RONAnul 2023: 622.454 RONAnul 2024: 484.419 RONAnul 2025: 438.137 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    497 mii lei
    Profit net
    438 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    544 mii lei
    Profit net
    484 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    682 mii lei
    Profit net
    622 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    379 mii lei
    Profit net
    333 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    233 mii lei
    Profit net
    188 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    200 mii lei
    Profit net
    161 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    183 mii lei
    Profit net
    146 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    168 mii lei
    Profit net
    138 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    36 mii lei
    Profit net
    28 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    63 mii lei
    Profit net
    57 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
88%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 88,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,40Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,40 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
42%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

42% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2022

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2014

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/3555/2014.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TROMF SOFTWARE SRL

Este TROMF SOFTWARE SRL activă?

Da. TROMF SOFTWARE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a TROMF SOFTWARE SRL?

Cifra de afaceri a TROMF SOFTWARE SRL în 2025 a fost de 497.003 lei, în scădere cu 8,6% față de 2024.

Ce profit a avut TROMF SOFTWARE SRL în 2025?

În 2025, TROMF SOFTWARE SRL a înregistrat un profit net de 438.137 lei.

Ce activitate are TROMF SOFTWARE SRL?

Activitatea principală a TROMF SOFTWARE SRL este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

Unde are sediul TROMF SOFTWARE SRL?

TROMF SOFTWARE SRL are sediul social la adresa Str. Mihai Românul Nr. 25A, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

TROMF SOFTWARE SRL este plătitoare de TVA?

Da. TROMF SOFTWARE SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

TROMF SOFTWARE SRL are datorii la ANAF?

Nu. TROMF SOFTWARE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TROMF SOFTWARE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].