RadiatăSRL

TRIVALE SHOP CENTER S.R.L. - SEDIU SECUNDAR DESEMNAT

Str. Victoriei Nr. 13B, Mun. Piteşti, Jud. Argeş

CAEN 4712: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CUI
54663924
Înființată
12 mai 2026
Vechime
5 luni

Stare la Registrul Comerțului

  • RADIERE

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 12.05.2026

Rezumat

Pe scurt

TRIVALE SHOP CENTER S.R.L. - SEDIU SECUNDAR DESEMNAT (CUI 54663924) a fost o societate cu răspundere limitată din Pitești, județul Argeș, înființată în 2026 și radiată în 2026. Activitatea principală era Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4712).

Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
54663924
Cod CAEN principal
4712 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Data înființării
12 mai 2026
Vechime
5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Victoriei Nr. 13B, Mun. Piteşti, Jud. Argeş

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (0)
-

Bilanțuri

Rezultate financiare

Nu sunt disponibile date financiare.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Înființarea firmei

  2. Radierea din Registrul Comerțului

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TRIVALE SHOP CENTER S.R.L. - SEDIU SECUNDAR DESEMNAT

Este TRIVALE SHOP CENTER S.R.L. - SEDIU SECUNDAR DESEMNAT activă?

Nu. TRIVALE SHOP CENTER S.R.L. - SEDIU SECUNDAR DESEMNAT a fost radiată din Registrul Comerțului în 2026.

Ce activitate avea TRIVALE SHOP CENTER S.R.L. - SEDIU SECUNDAR DESEMNAT?

Activitatea principală a TRIVALE SHOP CENTER S.R.L. - SEDIU SECUNDAR DESEMNAT era Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4712).

Unde avea sediul TRIVALE SHOP CENTER S.R.L. - SEDIU SECUNDAR DESEMNAT?

TRIVALE SHOP CENTER S.R.L. - SEDIU SECUNDAR DESEMNAT avea sediul social la adresa Str. Victoriei Nr. 13B, Mun. Pitești, Jud. Argeș.

TRIVALE SHOP CENTER S.R.L. - SEDIU SECUNDAR DESEMNAT are datorii la ANAF?

Nu. TRIVALE SHOP CENTER S.R.L. - SEDIU SECUNDAR DESEMNAT nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TRIVALE SHOP CENTER S.R.L. - SEDIU SECUNDAR DESEMNAT

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].