ActivăSRL

TRI FOUR4US SRL

Str. de Mijloc Nr. 150-152, Sc. C, Ap. 14, Mun. Braşov, Jud. Braşov

CAEN 1071: Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

CUI
37671013
Reg. Com.
J2017001356087
Înființată
29 mai 2017
Vechime
9 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
5,1 mil. lei
Profit net 2025
319 mii lei
Angajați 2025
10

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 29.05.2017

Rezumat

Pe scurt

TRI FOUR4US SRL (CUI 37671013) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2017. Activitatea principală este Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN 1071).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 5,11 mil. lei (+6,9% față de 2024) și un profit net de 318.911 lei, cu 10 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
37671013
Nr. Reg. Com.
J2017001356087
EUID
ROONRC.J2017001356087
Cod CAEN principal
1071 - Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Data înființării
29 mai 2017
Vechime
9 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. de Mijloc Nr. 150-152, Sc. C, Ap. 14, Mun. Braşov, Jud. Braşov

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • TRI••• NICOL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2018 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+6,9% față de 2024

5.110.946 RON

2024: 4.782.111 RON

02 mil4 mil6 mil20182019202020212022202320242025Anul 2018: 564.825 RONAnul 2019: 1.435.081 RONAnul 2020: 1.644.636 RONAnul 2021: 2.418.775 RONAnul 2022: 3.140.872 RONAnul 2023: 4.330.910 RONAnul 2024: 4.782.111 RONAnul 2025: 5.110.946 RON

Profit net 2025

+68,1% față de 2024

318.911 RON

2024: 189.672 RON

0200k400k600k800k20182019202020212022202320242025Anul 2018: 37.403 RONAnul 2019: 298.210 RONAnul 2020: 286.488 RONAnul 2021: 698.214 RONAnul 2022: 450.927 RONAnul 2023: 225.452 RONAnul 2024: 189.672 RONAnul 2025: 318.911 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    5,1 mil. lei
    Profit net
    319 mii lei
    Angajați
    10
  • 2024

    Cifra de afaceri
    4,8 mil. lei
    Profit net
    190 mii lei
    Angajați
    10
  • 2023

    Cifra de afaceri
    4,3 mil. lei
    Profit net
    225 mii lei
    Angajați
    13
  • 2022

    Cifra de afaceri
    3,1 mil. lei
    Profit net
    451 mii lei
    Angajați
    8
  • 2021

    Cifra de afaceri
    2,4 mil. lei
    Profit net
    698 mii lei
    Angajați
    10
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    286 mii lei
    Angajați
    8
  • 2019

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    298 mii lei
    Angajați
    7
  • 2018

    Cifra de afaceri
    565 mii lei
    Profit net
    37 mii lei
    Angajați
    4

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
6,2%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,68Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,68 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
33%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

33% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2018

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1356/2017.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TRI FOUR4US SRL

Este TRI FOUR4US SRL activă?

Da. TRI FOUR4US SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a TRI FOUR4US SRL?

Cifra de afaceri a TRI FOUR4US SRL în 2025 a fost de 5.110.946 lei (5,11 mil. lei), în creștere cu 6,9% față de 2024.

Ce profit a avut TRI FOUR4US SRL în 2025?

În 2025, TRI FOUR4US SRL a înregistrat un profit net de 318.911 lei.

Ce activitate are TRI FOUR4US SRL?

Activitatea principală a TRI FOUR4US SRL este Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN 1071).

Unde are sediul TRI FOUR4US SRL?

TRI FOUR4US SRL are sediul social la adresa Str. de Mijloc Nr. 150-152, Sc. C, Ap. 14, Mun. Brașov, Jud. Brașov.

TRI FOUR4US SRL este plătitoare de TVA?

Da. TRI FOUR4US SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

TRI FOUR4US SRL are datorii la ANAF?

Nu. TRI FOUR4US SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TRI FOUR4US SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].