Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 20,5 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
TREVAMO SRL (CUI 37298209) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 4), înființată în 2017. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 139.559 lei (-48% față de 2024) și un profit net de 28.635 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2017 | 209.480 lei |
| 2018 | 642.840 lei |
| 2019 | 618.146 lei |
| 2020 | 370.569 lei |
| 2021 | 410.913 lei |
| 2022 | 406.474 lei |
| 2023 | 279.059 lei |
| 2024 | 269.172 lei |
| 2025 | 139.559 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 139.559 | 269.172 | 279.059 | 406.474 | 410.913 | 370.569 | 618.146 | 642.840 | 209.480 |
| Profit net | 28.635 | 55.605 | 78.771 | 113.133 | 68.334 | -63.656 | 2.602 | 30.107 | 60.582 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 661 | 1.653 | 2.645 | 8.665 | 46.493 | 85.671 | 106.406 | 29.076 | 39.311 |
| Active circulante | 345.613 | 362.658 | 331.587 | 288.873 | 192.817 | 78.496 | 183.549 | 215.864 | 180.122 |
| Stocuri | 9.246 | - | - | - | - | 1.000 | - | - | - |
| Creanțe | 136.976 | 161.744 | 143.975 | 92.758 | 54.443 | 59.181 | 169.752 | 208.345 | 164.175 |
| Datorii | 22.023 | 45.390 | 41.489 | 86.688 | 138.682 | 133.453 | 198.768 | 152.070 | 156.336 |
| Capitaluri proprii | 324.251 | 322.282 | 292.873 | 214.101 | 100.968 | 32.634 | 96.291 | 93.689 | 63.582 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 20,5 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 15,69 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
6,4% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. TREVAMO SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a TREVAMO SRL în 2025 a fost de 139.559 lei, în scădere cu 48% față de 2024.
În 2025, TREVAMO SRL a înregistrat un profit net de 28.635 lei.
Activitatea principală a TREVAMO SRL este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
TREVAMO SRL are sediul social la adresa TOMEȘTI Nr. 9, Bl. 15, Sc. 1, Et. 3, Ap. 13, CAM. 4, București Sectorul 4, Jud. București, 42144.
Da. TREVAMO SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. TREVAMO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].