Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
TRESE CONDUCTORI SRL (CUI 28912570) este o societate cu răspundere limitată activă din Câmpina, județul Prahova, înființată în 2011. Activitatea principală este Fabricarea altor fire și cabluri electrice și electronice (CAEN 2732).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 3,35 mil. lei (+67% față de 2024) și un profit net de 200.503 lei, cu 7 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 996.268 lei |
| 2017 | 1.661.857 lei |
| 2018 | 804.500 lei |
| 2019 | 893.238 lei |
| 2020 | 882.361 lei |
| 2021 | 1.135.576 lei |
| 2022 | 1.490.571 lei |
| 2023 | 1.543.302 lei |
| 2024 | 2.008.285 lei |
| 2025 | 3.346.641 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.346.641 | 2.008.285 | 1.543.302 | 1.490.571 | 1.135.576 | 882.361 | 893.238 | 804.500 | 1.661.857 | 996.268 |
| Profit net | 200.503 | 48.251 | 176.356 | 63.116 | 190.984 | 113.790 | 47.888 | 58.969 | 175.275 | 256.054 |
| Număr mediu de angajați | 7 | 6 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Active imobilizate | 854.616 | 596.118 | 333.362 | 367.002 | 392.831 | 440.182 | 448.954 | 235.163 | 15.986 | 20.903 |
| Active circulante | 574.325 | 175.940 | 193.826 | 206.869 | 61.322 | 138.550 | 96.106 | 145.052 | 398.150 | 420.672 |
| Stocuri | 306.557 | 111.089 | 32.893 | 103.150 | 3.826 | 64.514 | 30.051 | 30.051 | 26.291 | 42.964 |
| Creanțe | 219.026 | 56.454 | 114.040 | 100.584 | 32.688 | 42.702 | 29.356 | 38.147 | 29.517 | 74.888 |
| Datorii | 1.076.901 | 571.272 | 350.949 | 421.176 | 237.194 | 407.039 | 420.131 | 274.248 | 238.849 | 178.381 |
| Capitaluri proprii | 355.954 | 204.895 | 176.644 | 153.288 | 217.256 | 172.034 | 125.508 | 106.093 | 175.596 | 263.194 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 53% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
75% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. TRESE CONDUCTORI SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a TRESE CONDUCTORI SRL în 2025 a fost de 3.346.641 lei (3,35 mil. lei), în creștere cu 67% față de 2024.
În 2025, TRESE CONDUCTORI SRL a înregistrat un profit net de 200.503 lei.
Activitatea principală a TRESE CONDUCTORI SRL este Fabricarea altor fire și cabluri electrice și electronice (CAEN 2732).
TRESE CONDUCTORI SRL are sediul social la adresa Str. TÂRGU MUREȘ Nr. 7, Municipiul Câmpina, Jud. Prahova, 105600.
Da. TRESE CONDUCTORI SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. TRESE CONDUCTORI SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].