Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
TRANSILVANIA MOBILITY SRL (CUI 15686820) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2003. Activitatea principală este Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN 7711).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 5,77 mil. lei (-25% față de 2024) și un profit net de 71.020 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 3.246.810 lei |
| 2017 | 11.284.690 lei |
| 2018 | 9.781.791 lei |
| 2019 | 16.376.152 lei |
| 2020 | 17.067.875 lei |
| 2021 | 12.874.430 lei |
| 2022 | 13.682.242 lei |
| 2023 | 9.979.623 lei |
| 2024 | 7.688.691 lei |
| 2025 | 5.767.502 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 5.767.502 | 7.688.691 | 9.979.623 | 13.682.242 | 12.874.430 | 17.067.875 | 16.376.152 | 9.781.791 | 11.284.690 | 3.246.810 |
| Profit net | 71.020 | 128.391 | 89.205 | 118.399 | 120.501 | 196.823 | 123.719 | 28.941 | 184.981 | 39.529 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | - | - | 0 | 1 |
| Active imobilizate | 63.968 | 71.357 | 107.083 | 51.207 | 23.233 | 29.732 | 20.045 | 13.903 | 5.977 | 4.525 |
| Active circulante | 833.552 | 1.169.017 | 742.560 | 246.463 | 186.916 | 338.521 | 258.758 | 1.954.759 | 188.836 | 39.026 |
| Stocuri | 617.266 | 610.161 | 93.218 | - | - | - | - | 373.633 | - | - |
| Creanțe | 298.960 | 846.289 | 495.829 | 242.025 | 50.917 | 10.248 | 252.735 | 1.568.664 | 170.181 | 1.795 |
| Datorii | 915.654 | 820.314 | 595.427 | 532.512 | 9.023 | 6.814 | 102.980 | 1.463.239 | 5.902 | 6.313 |
| Capitaluri proprii | 71.261 | 245.649 | 117.257 | 118.639 | 455.172 | 343.092 | 167.321 | 67.286 | 186.922 | 36.758 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 91% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
92% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. TRANSILVANIA MOBILITY SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a TRANSILVANIA MOBILITY SRL în 2025 a fost de 5.767.502 lei (5,77 mil. lei), în scădere cu 25% față de 2024.
În 2025, TRANSILVANIA MOBILITY SRL a înregistrat un profit net de 71.020 lei.
Activitatea principală a TRANSILVANIA MOBILITY SRL este Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN 7711).
TRANSILVANIA MOBILITY SRL are sediul social la adresa Str. PUTNA Nr. 4, Ap. 36, Municipiul Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 3400.
Da. TRANSILVANIA MOBILITY SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. TRANSILVANIA MOBILITY SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].