ActivăSRL

TRANS FOCUS ALTERNATIV S.R.L.

Aleea Padiş Nr. 9, Sc. IV, Et. II, Ap. 43, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400452

CAEN 4933: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

CUI
43026799
Reg. Com.
J2020002777124
Înființată
9 septembrie 2020
Vechime
6 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
299 mii lei
Profit net 2025
65 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 09.09.2020

Rezumat

Pe scurt

TRANS FOCUS ALTERNATIV S.R.L. (CUI 43026799) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2020. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 299.019 lei (+46% față de 2024) și un profit net de 64.570 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
43026799
Nr. Reg. Com.
J2020002777124
EUID
ROONRC.J2020002777124
Cod CAEN principal
4933 - Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Data înființării
9 septembrie 2020
Vechime
6 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Aleea Padiş Nr. 9, Sc. IV, Et. II, Ap. 43, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400452

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ••• MAR••• V•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2020 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+46,2% față de 2024

299.019 RON

2024: 204.551 RON

0100k200k300k202020212022202320242025Anul 2020: 7.481 RONAnul 2021: 106.927 RONAnul 2022: 167.399 RONAnul 2023: 292.731 RONAnul 2024: 204.551 RONAnul 2025: 299.019 RON

Profit net 2025

+883,1% față de 2024

64.570 RON

2024: 6.568 RON

-20k020k40k60k80k202020212022202320242025Anul 2020: -7.256 RONAnul 2021: -3.733 RONAnul 2022: 14.097 RONAnul 2023: 51.474 RONAnul 2024: 6.568 RONAnul 2025: 64.570 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    299 mii lei
    Profit net
    65 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    205 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    293 mii lei
    Profit net
    51 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    167 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    107 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    7 mii lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
22%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 21,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,77Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 77% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
56%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

56% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2020

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2777/2020.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TRANS FOCUS ALTERNATIV S.R.L.

Este TRANS FOCUS ALTERNATIV S.R.L. activă?

Da. TRANS FOCUS ALTERNATIV S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a TRANS FOCUS ALTERNATIV S.R.L.?

Cifra de afaceri a TRANS FOCUS ALTERNATIV S.R.L. în 2025 a fost de 299.019 lei, în creștere cu 46% față de 2024.

Ce profit a avut TRANS FOCUS ALTERNATIV S.R.L. în 2025?

În 2025, TRANS FOCUS ALTERNATIV S.R.L. a înregistrat un profit net de 64.570 lei.

Ce activitate are TRANS FOCUS ALTERNATIV S.R.L.?

Activitatea principală a TRANS FOCUS ALTERNATIV S.R.L. este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

Unde are sediul TRANS FOCUS ALTERNATIV S.R.L.?

TRANS FOCUS ALTERNATIV S.R.L. are sediul social la adresa Aleea Padiș Nr. 9, Sc. IV, Et. II, Ap. 43, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400452.

TRANS FOCUS ALTERNATIV S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. TRANS FOCUS ALTERNATIV S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

TRANS FOCUS ALTERNATIV S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. TRANS FOCUS ALTERNATIV S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TRANS FOCUS ALTERNATIV S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].