ActivăSRL

TRANS AURA & VALI S.R.L.

Str. NOUA Nr. 37, Sat Supuru de Jos Com. Supur, Jud. Satu Mare, 447300

CAEN 4941: Transporturi rutiere de mărfuri

CUI
18906385
Reg. Com.
J30/734/2006
Înființată
3 august 2006
Vechime
20 de ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2025
334 mii lei
Profit net 2025
-62 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 03.08.2006

Rezumat

Pe scurt

TRANS AURA & VALI S.R.L. (CUI 18906385) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Supuru de Jos, comuna Supur, județul Satu Mare, înființată în 2006. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 334.426 lei (-35% față de 2024) și o pierdere netă de 61.922 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
18906385
Nr. Reg. Com.
J30/734/2006
EUID
ROONRC.J30/734/2006
Cod CAEN principal
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Data înființării
3 august 2006
Vechime
20 de ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. NOUA Nr. 37, Sat Supuru de Jos Com. Supur, Jud. Satu Mare, 447300

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (3)
  • CIO••• AURE••• CORNE•••
  • CIO••• VIC•••
  • ION••• VALEN••• NICO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-35,0% față de 2024

334.426 RON

2024: 514.647 RON

0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 389.096 RONAnul 2017: 459.077 RONAnul 2018: 316.758 RONAnul 2019: 491.252 RONAnul 2020: 753.628 RONAnul 2021: 1.086.450 RONAnul 2022: 657.973 RONAnul 2023: 478.679 RONAnul 2024: 514.647 RONAnul 2025: 334.426 RON

Profit net 2025

-107,7% față de 2024

-61.922 RON

2024: -29.817 RON

-150k-100k-50k050k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 37.589 RONAnul 2017: 6.595 RONAnul 2018: -118.792 RONAnul 2019: -20.070 RONAnul 2020: 15.522 RONAnul 2021: 20.663 RONAnul 2022: 6.290 RONAnul 2023: -39.365 RONAnul 2024: -29.817 RONAnul 2025: -61.922 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    334 mii lei
    Profit net
    -62 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    515 mii lei
    Profit net
    -30 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    479 mii lei
    Profit net
    -39 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    658 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    754 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    491 mii lei
    Profit net
    -20 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    317 mii lei
    Profit net
    -119 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    459 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    389 mii lei
    Profit net
    38 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-19%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 18,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,36Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 36% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
177%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

177% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2021

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2008

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2006

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Satu Mare cu nr. J30/734/2006, sub denumirea TRANS AURA & VALI SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TRANS AURA & VALI S.R.L.

Este TRANS AURA & VALI S.R.L. activă?

Da. TRANS AURA & VALI S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a TRANS AURA & VALI S.R.L.?

Cifra de afaceri a TRANS AURA & VALI S.R.L. în 2025 a fost de 334.426 lei, în scădere cu 35% față de 2024.

Ce profit a avut TRANS AURA & VALI S.R.L. în 2025?

În 2025, TRANS AURA & VALI S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 61.922 lei.

Ce activitate are TRANS AURA & VALI S.R.L.?

Activitatea principală a TRANS AURA & VALI S.R.L. este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

Unde are sediul TRANS AURA & VALI S.R.L.?

TRANS AURA & VALI S.R.L. are sediul social la adresa Str. NOUA Nr. 37, Sat Supuru de Jos Com. Supur, Jud. Satu Mare, 447300.

TRANS AURA & VALI S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. TRANS AURA & VALI S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

TRANS AURA & VALI S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. TRANS AURA & VALI S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TRANS AURA & VALI S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].