TRANS - ADRIAN SRL
Str. Gheorghe Şincai Nr. 29, Bl. 73, Et. 1, Ap. 4, Mun. Alba Iulia, Jud. Alba, 510200
CAEN 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
- CUI
- 1754959
- Reg. Com.
- J01/1589/1991
- Înființată
- 18 decembrie 1991
- Vechime
- 34 de ani, 10 luni
Situație fiscală (ANAF)
- Inactivă fiscal (ANAF)
- Neplătitoare de TVA
- Nu figurează cu datorii la ANAF
Stare la Registrul Comerțului
- funcțiune
Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 30.11.1992
Rezumat
Pe scurt
TRANS - ADRIAN SRL (CUI 1754959) este o societate cu răspundere limitată activă din Alba Iulia, județul Alba, înființată în 1991. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 1754959
- Nr. Reg. Com.
- J01/1589/1991
- EUID
- ROONRC.J01/1589/1991
- Cod CAEN principal
- 4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
- Data înființării
- 18 decembrie 1991
- Vechime
- 34 de ani, 10 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Str. Gheorghe Şincai Nr. 29, Bl. 73, Et. 1, Ap. 4, Mun. Alba Iulia, Jud. Alba, 510200
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- MA••• I••• ADR•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2015
Declarată contribuabil inactiv de ANAF
- 1991
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Alba cu nr. J1/1589/1991.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre TRANS - ADRIAN SRL
Este TRANS - ADRIAN SRL activă?
Da. TRANS - ADRIAN SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Ce activitate are TRANS - ADRIAN SRL?
Activitatea principală a TRANS - ADRIAN SRL este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
Unde are sediul TRANS - ADRIAN SRL?
TRANS - ADRIAN SRL are sediul social la adresa Str. Gheorghe Șincai Nr. 29, Bl. 73, Et. 1, Ap. 4, Mun. Alba Iulia, Jud. Alba, 510200.
TRANS - ADRIAN SRL este plătitoare de TVA?
Nu. TRANS - ADRIAN SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
TRANS - ADRIAN SRL are datorii la ANAF?
Nu. TRANS - ADRIAN SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre TRANS - ADRIAN SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].