TRAKKOM ENGINEERING S.R.L. Funcțiune Plătitor TVA SRL

Înființată 21.09.2022
NAŢIUNILE UNITE Nr. 8, Bl. 104, Sc. 3, Et. 8, Ap. 64, CAMERA 19, Bucureşti Sectorul 5, Jud. Bucureşti, 50122 2892, Fabricarea utilajelor pentru extracție și construcții

Prezentare

Pe scurt

TRAKKOM ENGINEERING S.R.L. (CUI 46874009) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 5), înființată în 2022. Activitatea principală este Fabricarea utilajelor pentru extracție și construcții (CAEN 2892).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 45,7 mil. lei (-11% față de 2024) și un profit net de 1,12 mil. lei, cu 81 de angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2025
45,7 millei
−10,8%, față de 2024
Profit net 2025
1,1 millei
−93,1%, față de 2024
Angajați 2025
81
+44,6%, față de 2024
Marjă netă
2,5%
Capital social
200lei
Vechime
4ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2022-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
202214.000 lei
20239.425.516 lei
202451.242.466 lei
202545.686.685 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2025202420232022
Cifra de afaceri45.686.68551.242.4669.425.51614.000
Profit net1.124.84016.379.7931.856.925-45.323
Număr mediu de angajați815623-
Active imobilizate9.182.4439.390.461915.488-
Active circulante18.578.49215.788.5435.390.74713.511
Stocuri1.206.3402.173.2411.000-
Creanțe6.232.3945.967.09852.87710.720
Datorii12.871.7936.987.3704.494.39358.634
Capitaluri proprii14.889.14218.191.6341.811.842-45.123
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

De urmărit
2,5% Față de anul anterior: în scădere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2,5 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

De urmărit
1,44 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,44 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
46% Față de anul anterior: în creștere

46% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Da
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 21.09.2022

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
46874009
Nr. Reg. Com.
J2022018684401
EUID
ROONRC.J2022018684401
Cod CAEN principal
2892, Fabricarea utilajelor pentru extracție și construcții
Data înființării
21 septembrie 2022
Vechime
4 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
NAŢIUNILE UNITE Nr. 8, Bl. 104, Sc. 3, Et. 8, Ap. 64, CAMERA 19, Bucureşti Sectorul 5, Jud. Bucureşti, 50122
Domiciliu fiscal
Bld. Naţiunile Unite Nr. 8, CAMERA 19, Sector 5 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 50122

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • GEN••• YI•••Administrator, Turcia
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2024
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
  2. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2022
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J40/18684/2022. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre TRAKKOM ENGINEERING S.R.L.

Este TRAKKOM ENGINEERING S.R.L. activă?

Da. TRAKKOM ENGINEERING S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a TRAKKOM ENGINEERING S.R.L.?

Cifra de afaceri a TRAKKOM ENGINEERING S.R.L. în 2025 a fost de 45.686.685 lei (45,7 mil. lei), în scădere cu 11% față de 2024.

Ce profit a avut TRAKKOM ENGINEERING S.R.L. în 2025?

În 2025, TRAKKOM ENGINEERING S.R.L. a înregistrat un profit net de 1,12 mil. lei (1.124.840 lei).

Ce activitate are TRAKKOM ENGINEERING S.R.L.?

Activitatea principală a TRAKKOM ENGINEERING S.R.L. este Fabricarea utilajelor pentru extracție și construcții (CAEN 2892).

Unde are sediul TRAKKOM ENGINEERING S.R.L.?

TRAKKOM ENGINEERING S.R.L. are sediul social la adresa NAȚIUNILE UNITE Nr. 8, Bl. 104, Sc. 3, Et. 8, Ap. 64, CAMERA 19, București Sectorul 5, Jud. București, 50122.

TRAKKOM ENGINEERING S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. TRAKKOM ENGINEERING S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

TRAKKOM ENGINEERING S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. TRAKKOM ENGINEERING S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TRAKKOM ENGINEERING S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].