Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 97,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
TRAINSPOTTING SRL (CUI 27096946) este o societate cu răspundere limitată activă din Iași, înființată în 2010. Activitatea principală este Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN 4618).
În 2021 a raportat o cifră de afaceri de 82.132 lei (-59% față de 2020) și un profit net de 79.881 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2010 | 16.913 lei |
| 2011 | 50.489 lei |
| 2012 | 55.640 lei |
| 2013 | 65.897 lei |
| 2014 | 28.770 lei |
| 2015 | 62.134 lei |
| 2016 | 74.149 lei |
| 2017 | 115.550 lei |
| 2020 | 202.144 lei |
| 2021 | 82.132 lei |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 82.132 | 202.144 | 115.550 | 74.149 | 62.134 | 28.770 | 65.897 | 55.640 | 50.489 | 16.913 |
| Profit net | 79.881 | 195.300 | 111.048 | 71.341 | - | 27.460 | 63.441 | 43.773 | -2.310 | 16.684 |
| Număr mediu de angajați | 0 | - | - | - | - | - | 1 | 1 | 1 | - |
| Active imobilizate | 0 | - | - | - | - | - | - | - | - | 240 |
| Active circulante | 870.626 | 788.809 | 126.908 | 104.982 | 31.417 | 153.241 | 123.725 | 59.286 | 18.588 | 16.995 |
| Stocuri | 0 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 480.187 | 395.404 | 96.056 | 83.160 | 11.596 | - | 898 | 4.111 | 2.437 | - |
| Datorii | 1.936 | 0 | 7.645 | 6.767 | 4.543 | 3.993 | 1.937 | 939 | 4.014 | 351 |
| Capitaluri proprii | 992.690 | 912.809 | 243.263 | 222.215 | 150.874 | 149.248 | 121.788 | 58.347 | 14.574 | 16.884 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 97,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 449,70 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
0,2% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. TRAINSPOTTING SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a TRAINSPOTTING SRL în 2021 a fost de 82.132 lei, în scădere cu 59% față de 2020.
În 2021, TRAINSPOTTING SRL a înregistrat un profit net de 79.881 lei.
Activitatea principală a TRAINSPOTTING SRL este Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN 4618).
TRAINSPOTTING SRL are sediul social la adresa Str. CERNA Nr. 5, Bl. A22, Et. 4, Ap. 19, Municipiul Iași, Jud. Iași, 700649.
Nu. TRAINSPOTTING SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. TRAINSPOTTING SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].