DizolvareSRL

TRAFIC MORO S.R.L.

Cal. Bucovinei Nr. 155, Sat Păltinoasa Com. Păltinoasa, Jud. Suceava, 727415

CAEN 4941: Transporturi rutiere de mărfuri

CUI
43039934
Reg. Com.
J2020001160332
Înființată
11 septembrie 2020
Vechime
6 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
130 mii lei
Profit net 2025
13 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • dizolvare

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 11.09.2020

Rezumat

Pe scurt

TRAFIC MORO S.R.L. (CUI 43039934) este o societate cu răspundere limitată din comuna Păltinoasa, județul Suceava, înființată în 2020. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941). Firma este în curs de dizolvare.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 130.076 lei (-9% față de 2024) și un profit net de 13.123 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
43039934
Nr. Reg. Com.
J2020001160332
EUID
ROONRC.J2020001160332
Cod CAEN principal
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Data înființării
11 septembrie 2020
Vechime
6 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Cal. Bucovinei Nr. 155, Sat Păltinoasa Com. Păltinoasa, Jud. Suceava, 727415

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (1)
  • 0744••••••
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • CEU••• LILI••• DANI•••
  • MORO••• COS••• FLO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2020 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-9,0% față de 2024

130.076 RON

2024: 142.999 RON

050k100k150k200k202020212022202320242025Anul 2020: 0 RONAnul 2021: 89.500 RONAnul 2022: 179.271 RONAnul 2023: 166.826 RONAnul 2024: 142.999 RONAnul 2025: 130.076 RON

Profit net 2025

+51,9% față de 2024

13.123 RON

2024: 8.638 RON

-40k-20k020k202020212022202320242025Anul 2020: -8.220 RONAnul 2021: -30.708 RONAnul 2022: 8.639 RONAnul 2023: 8.599 RONAnul 2024: 8.638 RONAnul 2025: 13.123 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    130 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    143 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    167 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    179 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    90 mii lei
    Profit net
    -31 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -8 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
10%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 10,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,01Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,01 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
99%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

99% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  2. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  3. 1 schimbare în conducerea firmei

    Numele administratorilor sunt vizibile cu un cont gratuit.

  4. 2025

    Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  6. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 2020 - 2020)
  1. 2020

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/1160/2020.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), numele administratorilor și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TRAFIC MORO S.R.L.

Este TRAFIC MORO S.R.L. activă?

Nu. TRAFIC MORO S.R.L. este în curs de dizolvare.

Care este cifra de afaceri a TRAFIC MORO S.R.L.?

Cifra de afaceri a TRAFIC MORO S.R.L. în 2025 a fost de 130.076 lei, în scădere cu 9% față de 2024.

Ce profit a avut TRAFIC MORO S.R.L. în 2025?

În 2025, TRAFIC MORO S.R.L. a înregistrat un profit net de 13.123 lei.

Ce activitate are TRAFIC MORO S.R.L.?

Activitatea principală a TRAFIC MORO S.R.L. este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

Unde are sediul TRAFIC MORO S.R.L.?

TRAFIC MORO S.R.L. are sediul social la adresa Cal. Bucovinei Nr. 155, Sat Păltinoasa Com. Păltinoasa, Jud. Suceava, 727415.

TRAFIC MORO S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. TRAFIC MORO S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

TRAFIC MORO S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. TRAFIC MORO S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TRAFIC MORO S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].