RadiatăSRL

TOYA SOFTWARE SRL

Str. Depozitului Nr. 35, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410561

CAEN 6201: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CUI
37757280
Reg. Com.
J05/1592/2017
Înființată
14 iunie 2017
Vechime
9 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2023
117 mii lei
Profit net 2023
17 mii lei
Angajați 2023
1

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 03.12.2024

Rezumat

Pe scurt

TOYA SOFTWARE SRL (CUI 37757280) a fost o societate cu răspundere limitată din Oradea, județul Bihor, înființată în 2017 și radiată în 2024. Activitatea principală era Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).

Ultimul bilanț, din 2023, arată o cifră de afaceri de 117.005 lei (-87% față de 2022) și un profit net de 17.063 lei, cu 1 angajat.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
37757280
Nr. Reg. Com.
J05/1592/2017
EUID
ROONRC.J5/1592/2017
Cod CAEN principal
6201 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Data înființării
14 iunie 2017
Vechime
9 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Depozitului Nr. 35, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410561

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • ••• SĂLĂ••• GABR••• COS•••
  • SĂLĂ••• GABR••• COS•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2018 - 2023, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2023

-87,0% față de 2022

117.005 RON

2022: 896.857 RON

0250k500k750k1 mil201820192020202120222023Anul 2018: 115.859 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 502.635 RONAnul 2021: 50.361 RONAnul 2022: 896.857 RONAnul 2023: 117.005 RON

Profit net 2023

-98,1% față de 2022

17.063 RON

2022: 891.185 RON

-250k0250k500k750k1 mil201820192020202120222023Anul 2018: 112.062 RONAnul 2019: -23.084 RONAnul 2020: 429.204 RONAnul 2021: 7.838 RONAnul 2022: 891.185 RONAnul 2023: 17.063 RON

Evoluție pe ani

  • 2023

    Cifra de afaceri
    117 mii lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    897 mii lei
    Profit net
    891 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    50 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    503 mii lei
    Profit net
    429 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -23 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    116 mii lei
    Profit net
    112 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2023

Marjă netăBun
15%Față de anul anterior: în scădere
2020202120222023

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 14,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
38,72Față de anul anterior: în creștere
20192020202120222023

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 38,72 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
2,6%Față de anul anterior: în scădere
20192020202120222023

2,6% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Stare încheiată la ONRC: Este menționată o hotărâre a adunării generale privind dizolvarea

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. Stare nouă la ONRC: Este menționată o hotărâre a adunării generale privind dizolvarea

  4. Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  5. 2022

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  6. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

Vezi toată cronologia (9 evenimente în plus, 2017 - 2022)
  1. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2020

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. 2018

    Reactivată ca contribuabil de ANAF

  4. Stare nouă la ONRC: Funcțiune

  5. Stare încheiată la ONRC: Întrerupere temporară de activitate

  6. 2017

    Stare nouă la ONRC: Întrerupere temporară de activitate

  7. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  8. Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  9. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bihor cu nr. J5/1592/2017.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TOYA SOFTWARE SRL

Este TOYA SOFTWARE SRL activă?

Nu. TOYA SOFTWARE SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2024.

Care este cifra de afaceri a TOYA SOFTWARE SRL?

Cifra de afaceri a TOYA SOFTWARE SRL în 2023 a fost de 117.005 lei, în scădere cu 87% față de 2022.

Ce profit a avut TOYA SOFTWARE SRL în 2023?

În 2023, TOYA SOFTWARE SRL a înregistrat un profit net de 17.063 lei.

Câți angajați avea TOYA SOFTWARE SRL?

Conform bilanțului pe 2023, TOYA SOFTWARE SRL a avut în medie 1 angajat.

Ce activitate avea TOYA SOFTWARE SRL?

Activitatea principală a TOYA SOFTWARE SRL era Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).

Unde avea sediul TOYA SOFTWARE SRL?

TOYA SOFTWARE SRL avea sediul social la adresa Str. Depozitului Nr. 35, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410561.

TOYA SOFTWARE SRL are datorii la ANAF?

Nu. TOYA SOFTWARE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TOYA SOFTWARE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].