TOTAL SAFE CONSTRUCT S.R.L. Funcțiune Plătitor TVA SRL

Înființată 04.05.2021
Şezătoarei Nr. 18, Municipiul Arad, Jud. Arad, 310430 4120, Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Prezentare

Pe scurt

TOTAL SAFE CONSTRUCT S.R.L. (CUI 44221437) este o societate cu răspundere limitată activă din Arad, înființată în 2021. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 782.247 lei (+3,3% față de 2024) și un profit net de 385.311 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2025
782,2 miilei
+3,3%, față de 2024
Profit net 2025
385,3 miilei
+66,5%, față de 2024
Angajați 2025
2
−50,0%, față de 2024
Marjă netă
49,3%
Capital social
200lei
Vechime
5ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2021-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
2021285.280 lei
2022296.102 lei
2023298.645 lei
2024757.554 lei
2025782.247 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator20252024202320222021
Cifra de afaceri782.247757.554298.645296.102285.280
Profit net385.311231.43715.60051.431117.661
Număr mediu de angajați24345
Active imobilizate233.217180.28044.217-51
Active circulante449.845193.45830.473177.892137.129
Stocuri-----
Creanțe167.638169.94118.8528.85164.267
Datorii297.088139.99753.467126.22119.733
Capitaluri proprii385.551231.67715.84051.671117.861
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Bun
49% Față de anul anterior: în creștere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 49,3 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
1,51 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,51 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
43% Față de anul anterior: în creștere

43% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Da
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 04.05.2021

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
44221437
Nr. Reg. Com.
J2/876/2021
EUID
ROONRC.J2/876/2021
Cod CAEN principal
4120, Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
4 mai 2021
Vechime
5 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
Şezătoarei Nr. 18, Municipiul Arad, Jud. Arad, 310430
Domiciliu fiscal
Str. Şezătoarei Nr. 18, Mun. Arad, Jud. Arad, 310430

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • MOC••• FLO•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2025
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
  2. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2024
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
2021
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Arad cu nr. J2/876/2021. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre TOTAL SAFE CONSTRUCT S.R.L.

Este TOTAL SAFE CONSTRUCT S.R.L. activă?

Da. TOTAL SAFE CONSTRUCT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a TOTAL SAFE CONSTRUCT S.R.L.?

Cifra de afaceri a TOTAL SAFE CONSTRUCT S.R.L. în 2025 a fost de 782.247 lei, în creștere cu 3,3% față de 2024.

Ce profit a avut TOTAL SAFE CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

În 2025, TOTAL SAFE CONSTRUCT S.R.L. a înregistrat un profit net de 385.311 lei.

Ce activitate are TOTAL SAFE CONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală a TOTAL SAFE CONSTRUCT S.R.L. este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul TOTAL SAFE CONSTRUCT S.R.L.?

TOTAL SAFE CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa Șezătoarei Nr. 18, Municipiul Arad, Jud. Arad, 310430.

TOTAL SAFE CONSTRUCT S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. TOTAL SAFE CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

TOTAL SAFE CONSTRUCT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. TOTAL SAFE CONSTRUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TOTAL SAFE CONSTRUCT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].