ActivăSRL

TOTAL INSTAL & MENTENANCE SISTEMS S.R.L.

Str. Margaretei Nr. 69 BIS, Mun. Constanţa, Jud. Constanţa, 900033

CAEN 8009: Alte activități de protecție n.c.a.

CUI
48235010
Reg. Com.
J2023001818133
Înființată
25 mai 2023
Vechime
3 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
97 mii lei
Profit net 2025
32 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 25.05.2023

Rezumat

Pe scurt

TOTAL INSTAL & MENTENANCE SISTEMS S.R.L. (CUI 48235010) este o societate cu răspundere limitată activă din Constanța, înființată în 2023. Activitatea principală este Alte activități de protecție n.c.a. (CAEN 8009).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 96.630 lei (+2.890% față de 2024) și un profit net de 32.145 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
48235010
Nr. Reg. Com.
J2023001818133
EUID
ROONRC.J2023001818133
Cod CAEN principal
8009 - Alte activități de protecție n.c.a.
Data înființării
25 mai 2023
Vechime
3 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Margaretei Nr. 69 BIS, Mun. Constanţa, Jud. Constanţa, 900033

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MACO••• PE••• VALEN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2023 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+2889,8% față de 2024

96.630 RON

2024: 3.232 RON

025k50k75k100k202320242025Anul 2023: 7.000 RONAnul 2024: 3.232 RONAnul 2025: 96.630 RON

Profit net 2025

+373,5% față de 2024

32.145 RON

2024: -11.753 RON

-20k020k40k202320242025Anul 2023: -8.588 RONAnul 2024: -11.753 RONAnul 2025: 32.145 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    97 mii lei
    Profit net
    32 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    -12 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    7 mii lei
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
33%Față de anul anterior: în creștere
202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 33,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,24Față de anul anterior: în creștere
202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,24 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
43%Față de anul anterior: în scădere
202320242025

43% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2023

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Constanța cu nr. J13/1818/2023.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TOTAL INSTAL & MENTENANCE SISTEMS S.R.L.

Este TOTAL INSTAL & MENTENANCE SISTEMS S.R.L. activă?

Da. TOTAL INSTAL & MENTENANCE SISTEMS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a TOTAL INSTAL & MENTENANCE SISTEMS S.R.L.?

Cifra de afaceri a TOTAL INSTAL & MENTENANCE SISTEMS S.R.L. în 2025 a fost de 96.630 lei, în creștere cu 2.890% față de 2024.

Ce profit a avut TOTAL INSTAL & MENTENANCE SISTEMS S.R.L. în 2025?

În 2025, TOTAL INSTAL & MENTENANCE SISTEMS S.R.L. a înregistrat un profit net de 32.145 lei.

Ce activitate are TOTAL INSTAL & MENTENANCE SISTEMS S.R.L.?

Activitatea principală a TOTAL INSTAL & MENTENANCE SISTEMS S.R.L. este Alte activități de protecție n.c.a. (CAEN 8009).

Unde are sediul TOTAL INSTAL & MENTENANCE SISTEMS S.R.L.?

TOTAL INSTAL & MENTENANCE SISTEMS S.R.L. are sediul social la adresa Str. Margaretei Nr. 69 BIS, Mun. Constanța, Jud. Constanța, 900033.

TOTAL INSTAL & MENTENANCE SISTEMS S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. TOTAL INSTAL & MENTENANCE SISTEMS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

TOTAL INSTAL & MENTENANCE SISTEMS S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. TOTAL INSTAL & MENTENANCE SISTEMS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TOTAL INSTAL & MENTENANCE SISTEMS S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].