LichidareSRL

TOTAL CONSTRUCT PARTNER SRL

Str. Ion Heliade Rădulescu Nr. 17, Bl. B+C, Sector 2 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 21584

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
38359487
Reg. Com.
J40/17497/2017
Înființată
16 octombrie 2017
Vechime
8 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2019
1,6 mil. lei
Profit net 2019
-353 mii lei
Angajați 2019
4

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • faliment
  • este sub incidența Legii nr. 85/2014
  • sediu expirat

Ultimul status ANAF: TRANSFER(SOSIRE) din data 17.01.2019

Rezumat

Pe scurt

TOTAL CONSTRUCT PARTNER SRL (CUI 38359487) este o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 2), înființată în 2017. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120). Firma este în lichidare.

În 2019 a raportat o cifră de afaceri de 1,62 mil. lei (+9,8% față de 2018) și o pierdere netă de 352.528 lei, cu 4 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
38359487
Nr. Reg. Com.
J40/17497/2017
EUID
ROONRC.J40/17497/2017
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
16 octombrie 2017
Vechime
8 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Ion Heliade Rădulescu Nr. 17, Bl. B+C, Sector 2 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 21584

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • RECUPER••• CONSULT••• G••• IP•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2019, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2019

+9,8% față de 2018

1.616.984 RON

2018: 1.473.145 RON

01 mil2 mil201720182019Anul 2017: 76.339 RONAnul 2018: 1.473.145 RONAnul 2019: 1.616.984 RON

Profit net 2019

-384,6% față de 2018

-352.528 RON

2018: 123.888 RON

-400k-200k0200k201720182019Anul 2017: 44.301 RONAnul 2018: 123.888 RONAnul 2019: -352.528 RON

Evoluție pe ani

  • 2019

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    -353 mii lei
    Angajați
    4
  • 2018

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    124 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    76 mii lei
    Profit net
    44 mii lei
    Angajați
    5

Analiză

Indicatori financiari 2019

Marjă netăSlab
-22%Față de anul anterior: în scădere
201720182019

Firma a pierdut 21,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,48Față de anul anterior: în scădere
201720182019

Activele circulante acoperă doar 48% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
126%Față de anul anterior: în creștere
201720182019

126% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Figurează în lista ANAF a debitorilor

  2. 2 schimbări în conducerea firmei

    Numele administratorilor sunt vizibile cu un cont gratuit.

  3. Stări noi la ONRC

    Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2021

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  6. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

Vezi toată cronologia (4 evenimente în plus, 2017 - 2019)
  1. 2019

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2018

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/17497/2017.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), numele administratorilor, evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TOTAL CONSTRUCT PARTNER SRL

Este TOTAL CONSTRUCT PARTNER SRL activă?

Nu. TOTAL CONSTRUCT PARTNER SRL este în lichidare.

Care este cifra de afaceri a TOTAL CONSTRUCT PARTNER SRL?

Cifra de afaceri a TOTAL CONSTRUCT PARTNER SRL în 2019 a fost de 1.616.984 lei (1,62 mil. lei), în creștere cu 9,8% față de 2018.

Ce profit a avut TOTAL CONSTRUCT PARTNER SRL în 2019?

În 2019, TOTAL CONSTRUCT PARTNER SRL a înregistrat o pierdere netă de 352.528 lei.

Ce activitate are TOTAL CONSTRUCT PARTNER SRL?

Activitatea principală a TOTAL CONSTRUCT PARTNER SRL este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul TOTAL CONSTRUCT PARTNER SRL?

TOTAL CONSTRUCT PARTNER SRL are sediul social la adresa Str. Ion Heliade Rădulescu Nr. 17, Bl. B+C, Sector 2 Mun. București, Jud. București, 21584.

TOTAL CONSTRUCT PARTNER SRL este plătitoare de TVA?

Nu. TOTAL CONSTRUCT PARTNER SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

TOTAL CONSTRUCT PARTNER SRL are datorii la ANAF?

Da. TOTAL CONSTRUCT PARTNER SRL figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TOTAL CONSTRUCT PARTNER SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].