TOTAL CAR SRL
GARA CONSTANTIN DAVID, TRONSON DII-U4, Oraş Pantelimon, Jud. Ilfov
CAEN 4531: Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule
- CUI
- 17742020
- Reg. Com.
- J23/1263/2005
- Înființată
- 30 iunie 2005
- Vechime
- 21 de ani, 3 luni
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 25.01.2012
Rezumat
Pe scurt
TOTAL CAR SRL (CUI 17742020) a fost o societate cu răspundere limitată din Pantelimon, județul Ilfov, înființată în 2005 și radiată în 2012. Activitatea principală era Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN 4531).
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 17742020
- Nr. Reg. Com.
- J23/1263/2005
- EUID
- ROONRC.J23/1263/2005
- Cod CAEN principal
- 4531 - Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule
- Data înființării
- 30 iunie 2005
- Vechime
- 21 de ani, 3 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- GARA CONSTANTIN DAVID, TRONSON DII-U4, Oraş Pantelimon, Jud. Ilfov
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (3)
- F••• REPREZENT•••
- INTER••• MANAGEM••• IP•••
- RECUPER••• CONSULT••• G••• S•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2012
Radierea din Registrul Comerțului
- 2005
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Ilfov cu nr. J23/1263/2005.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre TOTAL CAR SRL
Este TOTAL CAR SRL activă?
Nu. TOTAL CAR SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2012.
Ce activitate avea TOTAL CAR SRL?
Activitatea principală a TOTAL CAR SRL era Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN 4531).
Unde avea sediul TOTAL CAR SRL?
TOTAL CAR SRL avea sediul social la adresa GARA CONSTANTIN DAVID, TRONSON DII-U4, Oraș Pantelimon, Jud. Ilfov.
TOTAL CAR SRL are datorii la ANAF?
Nu. TOTAL CAR SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre TOTAL CAR SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].