SuspendatăSRL

TORPAN IMPEX SRL

SAT GĂGENI Nr. 565, Comuna Păuleşti, Jud. Prahova, 107400

CAEN 1072: Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie

CUI
6911930
Reg. Com.
J29/3707/1994
Înființată
30 decembrie 1994
Vechime
31 de ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2019
0 lei
Profit net 2019
0 lei
Angajați 2019
0

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • întrerupere temporară de activitate
  • perioadă de suspendare activitate expirată

Ultimul status ANAF: SUSPENDARE ACTIVITATE din data 20.11.2019

Rezumat

Pe scurt

TORPAN IMPEX SRL (CUI 6911930) este o societate cu răspundere limitată din Comuna Păulești, județul Prahova, înființată în 1994. Activitatea principală este Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie (CAEN 1072). Activitatea firmei este suspendată.

Bilanțurile depuse nu conțin cifră de afaceri, rezultat sau angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
6911930
Nr. Reg. Com.
J29/3707/1994
EUID
ROONRC.J29/3707/1994
Cod CAEN principal
1072 - Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
Data înființării
30 decembrie 1994
Vechime
31 de ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
SAT GĂGENI Nr. 565, Comuna Păuleşti, Jud. Prahova, 107400

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • PETRA••• CONSTA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2010 - 2019, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2019

0 RON

012010201120122013201420152016201720182019Anul 2010: 0 RONAnul 2011: 0 RONAnul 2012: 0 RONAnul 2013: 0 RONAnul 2014: 0 RONAnul 2015: 0 RONAnul 2016: 0 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 0 RON

Profit net 2019

0 RON

2018: 0 RON

012010201120122013201420152016201720182019Anul 2010: 0 RONAnul 2011: 0 RONAnul 2012: 0 RONAnul 2013: 0 RONAnul 2014: 0 RONAnul 2015: 0 RONAnul 2016: 0 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 0 RON

Evoluție pe ani

  • 2019

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    0
  • 2018

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2015

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2013

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2012

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2011

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2010

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2019

Marjă netăIndisponibil
—

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,00Față de anul anterior: stabil
20152016201720182019

Activele circulante acoperă doar 0,2% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
40.185%Față de anul anterior: stabil
20152016201720182019

40.185% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2020

    Stare nouă la ONRC: Întrerupere temporară de activitate

  2. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  3. 2019

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  4. Stare nouă la ONRC: Funcțiune

  5. Stare încheiată la ONRC: Întrerupere temporară de activitate

  6. 2009

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 1994 - 1995)
  1. 1995

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. 1994

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Prahova cu nr. J29/3707/1994.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TORPAN IMPEX SRL

Este TORPAN IMPEX SRL activă?

Nu. Activitatea TORPAN IMPEX SRL este suspendată.

Ce activitate are TORPAN IMPEX SRL?

Activitatea principală a TORPAN IMPEX SRL este Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie (CAEN 1072).

Unde are sediul TORPAN IMPEX SRL?

TORPAN IMPEX SRL are sediul social la adresa SAT GĂGENI Nr. 565, Comuna Păulești, Jud. Prahova, 107400.

TORPAN IMPEX SRL este plătitoare de TVA?

Nu. TORPAN IMPEX SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

TORPAN IMPEX SRL are datorii la ANAF?

Nu. TORPAN IMPEX SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TORPAN IMPEX SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].