ActivăSRL

TORNIC SPEED SRL

Str. Mihai Şuţu Vodă Nr. 8, Sat Găgeni Com. Păuleşti, Jud. Prahova

CAEN 4941: Transporturi rutiere de mărfuri

CUI
37225622
Reg. Com.
J2017000515296
Înființată
17 martie 2017
Vechime
9 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
122 mii lei
Profit net 2025
27 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 17.03.2017

Rezumat

Pe scurt

TORNIC SPEED SRL (CUI 37225622) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Găgeni, comuna Păulești, județul Prahova, înființată în 2017. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 121.676 lei (-22% față de 2024) și un profit net de 27.276 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
37225622
Nr. Reg. Com.
J2017000515296
EUID
ROONRC.J2017000515296
Cod CAEN principal
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Data înființării
17 martie 2017
Vechime
9 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Mihai Şuţu Vodă Nr. 8, Sat Găgeni Com. Păuleşti, Jud. Prahova

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • TORCĂT••• FLO••• CĂTĂ•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-21,8% față de 2024

121.676 RON

2024: 155.665 RON

050k100k150k200k201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 126.297 RONAnul 2018: 144.160 RONAnul 2019: 118.033 RONAnul 2020: 112.796 RONAnul 2021: 88.006 RONAnul 2022: 131.408 RONAnul 2023: 144.110 RONAnul 2024: 155.665 RONAnul 2025: 121.676 RON

Profit net 2025

+203,3% față de 2024

27.276 RON

2024: 8.994 RON

-20k020k40k60k201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 12.036 RONAnul 2018: -19.298 RONAnul 2019: -11.761 RONAnul 2020: 41.079 RONAnul 2021: 855 RONAnul 2022: 14.408 RONAnul 2023: 3.084 RONAnul 2024: 8.994 RONAnul 2025: 27.276 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    122 mii lei
    Profit net
    27 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    156 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    144 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    131 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    88 mii lei
    Profit net
    855 lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    113 mii lei
    Profit net
    41 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    118 mii lei
    Profit net
    -12 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    144 mii lei
    Profit net
    -19 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    126 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
22%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 22,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,40Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,40 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
69%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

69% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Stare nouă la ONRC: Funcțiune

  2. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  3. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  4. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. 2020

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. Cel mai mare profit net din istoric

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2017 - 2017)
  1. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Prahova cu nr. J29/515/2017.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TORNIC SPEED SRL

Este TORNIC SPEED SRL activă?

Da. TORNIC SPEED SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a TORNIC SPEED SRL?

Cifra de afaceri a TORNIC SPEED SRL în 2025 a fost de 121.676 lei, în scădere cu 22% față de 2024.

Ce profit a avut TORNIC SPEED SRL în 2025?

În 2025, TORNIC SPEED SRL a înregistrat un profit net de 27.276 lei.

Ce activitate are TORNIC SPEED SRL?

Activitatea principală a TORNIC SPEED SRL este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

Unde are sediul TORNIC SPEED SRL?

TORNIC SPEED SRL are sediul social la adresa Str. Mihai Șuțu Vodă Nr. 8, Sat Găgeni Com. Păulești, Jud. Prahova.

TORNIC SPEED SRL este plătitoare de TVA?

Da. TORNIC SPEED SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

TORNIC SPEED SRL are datorii la ANAF?

Nu. TORNIC SPEED SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TORNIC SPEED SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].