TORBIDO SRL
Loc. Preajba Mare, Municipiul Târgu Jiu, Jud. Gorj, 1410
CAEN 5222: Activități de servicii anexe transporturilor pe apă
- CUI
- 13884529
- Reg. Com.
- J18/127/2001
- Înființată
- 11 mai 2001
- Vechime
- 25 de ani, 5 luni
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 06.12.2012
Rezumat
Pe scurt
TORBIDO SRL (CUI 13884529) a fost o societate cu răspundere limitată din Loc. Preajba Mare, Municipiul Târgu Jiu, județul Gorj, înființată în 2001 și radiată în 2012. Activitatea principală era Activități de servicii anexe transporturilor pe apă (CAEN 5222).
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 13884529
- Nr. Reg. Com.
- J18/127/2001
- EUID
- ROONRC.J18/127/2001
- Cod CAEN principal
- 5222 - Activități de servicii anexe transporturilor pe apă
- Data înființării
- 11 mai 2001
- Vechime
- 25 de ani, 5 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Loc. Preajba Mare, Municipiul Târgu Jiu, Jud. Gorj, 1410
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (2)
- ••• MI••• GABRI•••
- MI••• GABRI•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2012
Radierea din Registrul Comerțului
- 2001
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Gorj cu nr. J18/127/2001.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre TORBIDO SRL
Este TORBIDO SRL activă?
Nu. TORBIDO SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2012.
Ce activitate avea TORBIDO SRL?
Activitatea principală a TORBIDO SRL era Activități de servicii anexe transporturilor pe apă (CAEN 5222).
Unde avea sediul TORBIDO SRL?
TORBIDO SRL avea sediul social la adresa Loc. Preajba Mare, Municipiul Târgu Jiu, Jud. Gorj, 1410.
TORBIDO SRL are datorii la ANAF?
Nu. TORBIDO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre TORBIDO SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].