TORA IMPEX 97 SRL
Str. BUZIAS Nr. 24, Orş. Voluntari, Jud. Ilfov
CAEN 6023: Transporturi terestre de călători, ocazionale
- CUI
- 8573003
- Reg. Com.
- J40/5394/1996
- Înființată
- 26 iunie 1996
- Vechime
- 30 de ani, 3 luni
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 05.04.2006
Rezumat
Pe scurt
TORA IMPEX 97 SRL (CUI 8573003) a fost o societate cu răspundere limitată din Voluntari, județul Ilfov, înființată în 1996 și radiată în 2006. Activitatea principală era Transporturi terestre de călători, ocazionale (CAEN 6023).
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 8573003
- Nr. Reg. Com.
- J40/5394/1996
- EUID
- ROONRC.J40/5394/1996
- Cod CAEN principal
- 6023 - Transporturi terestre de călători, ocazionale
- Data înființării
- 26 iunie 1996
- Vechime
- 30 de ani, 3 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Str. BUZIAS Nr. 24, Orş. Voluntari, Jud. Ilfov
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- HRI••• CRIST•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2006
Radierea din Registrul Comerțului
Încetarea înregistrării în scopuri de TVA
- 1996
Înregistrarea în scopuri de TVA
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Ilfov cu nr. J40/5394/1996.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre TORA IMPEX 97 SRL
Este TORA IMPEX 97 SRL activă?
Nu. TORA IMPEX 97 SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2006.
Ce activitate avea TORA IMPEX 97 SRL?
Activitatea principală a TORA IMPEX 97 SRL era Transporturi terestre de călători, ocazionale (CAEN 6023).
Unde avea sediul TORA IMPEX 97 SRL?
TORA IMPEX 97 SRL avea sediul social la adresa Str. BUZIAS Nr. 24, Orș. Voluntari, Jud. Ilfov.
TORA IMPEX 97 SRL are datorii la ANAF?
Nu. TORA IMPEX 97 SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre TORA IMPEX 97 SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].