ActivăSRL

TOPI & ANISIA SRL

Str. Alexandru Vlahuţă Nr. 4, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400315

CAEN 4932: Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

CUI
26249146
Reg. Com.
J12/2210/2009
Înființată
23 noiembrie 2009
Vechime
16 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
33 mii lei
Profit net 2025
-10 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: RELUARE ACTIVITATE din data 18.08.2014

Rezumat

Pe scurt

TOPI & ANISIA SRL (CUI 26249146) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2009. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (CAEN 4932).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 33.386 lei (-35% față de 2024) și o pierdere netă de 10.326 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
26249146
Nr. Reg. Com.
J12/2210/2009
EUID
ROONRC.J12/2210/2009
Cod CAEN principal
4932 - Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
Data înființării
23 noiembrie 2009
Vechime
16 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Alexandru Vlahuţă Nr. 4, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400315

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • TO••• ANI•••
  • TO••• I•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-35,2% față de 2024

33.386 RON

2024: 51.488 RON

020k40k60k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: 14.357 RONAnul 2018: 39.418 RONAnul 2019: 32.242 RONAnul 2020: 23.484 RONAnul 2021: 27.949 RONAnul 2022: 52.230 RONAnul 2023: 56.148 RONAnul 2024: 51.488 RONAnul 2025: 33.386 RON

Profit net 2025

-464,1% față de 2024

-10.326 RON

2024: 2.836 RON

-20k-10k010k20k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: 5.995 RONAnul 2018: 9.334 RONAnul 2019: 3.113 RONAnul 2020: 989 RONAnul 2021: 6.331 RONAnul 2022: 19.725 RONAnul 2023: 5.309 RONAnul 2024: 2.836 RONAnul 2025: -10.326 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    33 mii lei
    Profit net
    -10 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    51 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    56 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    52 mii lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    28 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    23 mii lei
    Profit net
    989 lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    32 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    39 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    14 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-31%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 30,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,34Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 34% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
120%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

120% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2014

    Stare nouă la ONRC: Funcțiune

  4. Stare încheiată la ONRC: Întrerupere temporară de activitate

  5. 2009

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2210/2009.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TOPI & ANISIA SRL

Este TOPI & ANISIA SRL activă?

Da. TOPI & ANISIA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a TOPI & ANISIA SRL?

Cifra de afaceri a TOPI & ANISIA SRL în 2025 a fost de 33.386 lei, în scădere cu 35% față de 2024.

Ce profit a avut TOPI & ANISIA SRL în 2025?

În 2025, TOPI & ANISIA SRL a înregistrat o pierdere netă de 10.326 lei.

Ce activitate are TOPI & ANISIA SRL?

Activitatea principală a TOPI & ANISIA SRL este Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (CAEN 4932).

Unde are sediul TOPI & ANISIA SRL?

TOPI & ANISIA SRL are sediul social la adresa Str. Alexandru Vlahuță Nr. 4, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400315.

TOPI & ANISIA SRL este plătitoare de TVA?

Nu. TOPI & ANISIA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

TOPI & ANISIA SRL are datorii la ANAF?

Nu. TOPI & ANISIA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TOPI & ANISIA SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].