ActivăSRL

TOP ROOFING MONTAJE SI MENTENANTA S.R.L.

Str. Republicii Nr. 34, Sat Dragomireşti-Deal Com. Dragomireşti-Vale, Jud. Ilfov, 77096

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
41707522
Reg. Com.
J23/4309/2019
Înființată
1 octombrie 2019
Vechime
7 ani
Cifra de afaceri 2025
23 mii lei
Profit net 2025
-76 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 01.10.2019

Rezumat

Pe scurt

TOP ROOFING MONTAJE SI MENTENANTA S.R.L. (CUI 41707522) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Dragomirești-Deal, comuna Dragomirești-Vale, județul Ilfov, înființată în 2019. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 23.000 lei (+667% față de 2024) și o pierdere netă de 76.494 lei, cu 3 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
41707522
Nr. Reg. Com.
J23/4309/2019
EUID
ROONRC.J23/4309/2019
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
1 octombrie 2019
Vechime
7 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Republicii Nr. 34, Sat Dragomireşti-Deal Com. Dragomireşti-Vale, Jud. Ilfov, 77096

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MUNTE••• EL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2019 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+666,7% față de 2024

23.000 RON

2024: 3.000 RON

0100k200k300k2019202020212022202320242025Anul 2019: 244.210 RONAnul 2020: 224.109 RONAnul 2021: 143.560 RONAnul 2022: 126.346 RONAnul 2023: 19.000 RONAnul 2024: 3.000 RONAnul 2025: 23.000 RON

Profit net 2025

-30,3% față de 2024

-76.494 RON

2024: -58.728 RON

-200k-100k0100k200k300k2019202020212022202320242025Anul 2019: 228.657 RONAnul 2020: 83.073 RONAnul 2021: -23.526 RONAnul 2022: 19.075 RONAnul 2023: -132.852 RONAnul 2024: -58.728 RONAnul 2025: -76.494 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    23 mii lei
    Profit net
    -76 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    -59 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    19 mii lei
    Profit net
    -133 mii lei
    Angajați
    3
  • 2022

    Cifra de afaceri
    126 mii lei
    Profit net
    19 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    144 mii lei
    Profit net
    -24 mii lei
    Angajați
    5
  • 2020

    Cifra de afaceri
    224 mii lei
    Profit net
    83 mii lei
    Angajați
    4
  • 2019

    Cifra de afaceri
    244 mii lei
    Profit net
    229 mii lei
    Angajați
    4

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-333%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Firma a pierdut 332,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,34Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 34% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
295%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

295% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Figurează în lista ANAF a debitorilor

  2. 2019

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Ilfov cu nr. J23/4309/2019.

  3. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. Cel mai mare profit net din istoric

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TOP ROOFING MONTAJE SI MENTENANTA S.R.L.

Este TOP ROOFING MONTAJE SI MENTENANTA S.R.L. activă?

Da. TOP ROOFING MONTAJE SI MENTENANTA S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a TOP ROOFING MONTAJE SI MENTENANTA S.R.L.?

Cifra de afaceri a TOP ROOFING MONTAJE SI MENTENANTA S.R.L. în 2025 a fost de 23.000 lei, în creștere cu 667% față de 2024.

Ce profit a avut TOP ROOFING MONTAJE SI MENTENANTA S.R.L. în 2025?

În 2025, TOP ROOFING MONTAJE SI MENTENANTA S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 76.494 lei.

Ce activitate are TOP ROOFING MONTAJE SI MENTENANTA S.R.L.?

Activitatea principală a TOP ROOFING MONTAJE SI MENTENANTA S.R.L. este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul TOP ROOFING MONTAJE SI MENTENANTA S.R.L.?

TOP ROOFING MONTAJE SI MENTENANTA S.R.L. are sediul social la adresa Str. Republicii Nr. 34, Sat Dragomirești-Deal Com. Dragomirești-Vale, Jud. Ilfov, 77096.

TOP ROOFING MONTAJE SI MENTENANTA S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. TOP ROOFING MONTAJE SI MENTENANTA S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

TOP ROOFING MONTAJE SI MENTENANTA S.R.L. are datorii la ANAF?

Da. TOP ROOFING MONTAJE SI MENTENANTA S.R.L. figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TOP ROOFING MONTAJE SI MENTENANTA S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].