Marjă netă
SlabFirma a pierdut 25,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
TOP HORECA SOLUTIONS SRL (CUI 17436226) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Valu lui Traian, Comuna Valu lui Traian, județul Constanța, înființată în 2005. Activitatea principală este Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN 4690).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 91.926 lei (-80% față de 2024) și o pierdere netă de 23.296 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 1.659.379 lei |
| 2017 | 1.777.845 lei |
| 2018 | 1.878.982 lei |
| 2019 | 1.918.140 lei |
| 2020 | 920.777 lei |
| 2021 | 194.423 lei |
| 2022 | 252.071 lei |
| 2023 | 510.861 lei |
| 2024 | 459.445 lei |
| 2025 | 91.926 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 91.926 | 459.445 | 510.861 | 252.071 | 194.423 | 920.777 | 1.918.140 | 1.878.982 | 1.777.845 | 1.659.379 |
| Profit net | -23.296 | -14.486 | 37.079 | -23.091 | -119.067 | -159.414 | 74.608 | 39.783 | 76.231 | 27.157 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Active imobilizate | 0 | 413 | 5.521 | 8.889 | 16.490 | 166.160 | 343.537 | 485.174 | 347.239 | 385.909 |
| Active circulante | 94.979 | 181.931 | 163.074 | 184.894 | 190.536 | 279.106 | 594.122 | 542.178 | 560.925 | 470.930 |
| Stocuri | 0 | 4.437 | 18.719 | 22.093 | 13.837 | 19.183 | 203.422 | 125.267 | 207.940 | 148.030 |
| Creanțe | 94.735 | 147.977 | 136.146 | 144.801 | 165.884 | 244.572 | 342.135 | 373.389 | 301.337 | 221.632 |
| Datorii | 210.823 | 276.031 | 246.657 | 308.924 | 299.076 | 418.249 | 754.594 | 919.816 | 842.905 | 943.535 |
| Capitaluri proprii | -115.844 | -92.548 | -78.062 | -115.141 | -92.050 | 27.017 | 186.431 | 111.823 | 72.040 | -66.191 |
Firma a pierdut 25,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 45% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
222% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. TOP HORECA SOLUTIONS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a TOP HORECA SOLUTIONS SRL în 2025 a fost de 91.926 lei, în scădere cu 80% față de 2024.
În 2025, TOP HORECA SOLUTIONS SRL a înregistrat o pierdere netă de 23.296 lei.
Activitatea principală a TOP HORECA SOLUTIONS SRL este Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN 4690).
TOP HORECA SOLUTIONS SRL are sediul social la adresa ELIBERĂRII Nr. 1B, Et. P, Camera 1, Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui Traian, Jud. Constanța.
Da. TOP HORECA SOLUTIONS SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. TOP HORECA SOLUTIONS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].