ActivăSRL

TOP FREE & CLEAN SRL

RÎMNICENI, Sat Râmniceni Com. Măicăneşti, Jud. Vrancea, 627192

CAEN 8121: Activități generale de curățenie a clădirilor

CUI
37743519
Reg. Com.
J39/560/2017
Înființată
13 iunie 2017
Vechime
9 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
151 mii lei
Profit net 2025
2 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 13.06.2017

Rezumat

Pe scurt

TOP FREE & CLEAN SRL (CUI 37743519) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Râmniceni, comuna Măicănești, județul Vrancea, înființată în 2017. Activitatea principală este Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN 8121).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 151.154 lei (-61% față de 2024) și un profit net de 1.806 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
37743519
Nr. Reg. Com.
J39/560/2017
EUID
ROONRC.J39/560/2017
Cod CAEN principal
8121 - Activități generale de curățenie a clădirilor
Data înființării
13 iunie 2017
Vechime
9 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
RÎMNICENI, Sat Râmniceni Com. Măicăneşti, Jud. Vrancea, 627192

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • STO••• GEORGI••• ANDR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-60,8% față de 2024

151.154 RON

2024: 385.958 RON

0100k200k300k400k201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 0 RONAnul 2018: 59.759 RONAnul 2019: 295.737 RONAnul 2020: 182.285 RONAnul 2021: 240.366 RONAnul 2022: 206.546 RONAnul 2023: 305.688 RONAnul 2024: 385.958 RONAnul 2025: 151.154 RON

Profit net 2025

-99,1% față de 2024

1.806 RON

2024: 196.848 RON

-50k050k100k150k200k201720182019202020212022202320242025Anul 2017: -95 RONAnul 2018: 7.049 RONAnul 2019: 170.868 RONAnul 2020: 64.932 RONAnul 2021: 138.088 RONAnul 2022: 22.488 RONAnul 2023: 126.744 RONAnul 2024: 196.848 RONAnul 2025: 1.806 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    151 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    386 mii lei
    Profit net
    197 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    306 mii lei
    Profit net
    127 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    207 mii lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    240 mii lei
    Profit net
    138 mii lei
    Angajați
    4
  • 2020

    Cifra de afaceri
    182 mii lei
    Profit net
    65 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    296 mii lei
    Profit net
    171 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    60 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -95 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
1,2%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,41Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,41 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
65%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

65% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  2. 2025

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  4. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Vrancea cu nr. J39/560/2017.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TOP FREE & CLEAN SRL

Este TOP FREE & CLEAN SRL activă?

Da. TOP FREE & CLEAN SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a TOP FREE & CLEAN SRL?

Cifra de afaceri a TOP FREE & CLEAN SRL în 2025 a fost de 151.154 lei, în scădere cu 61% față de 2024.

Ce profit a avut TOP FREE & CLEAN SRL în 2025?

În 2025, TOP FREE & CLEAN SRL a înregistrat un profit net de 1.806 lei.

Ce activitate are TOP FREE & CLEAN SRL?

Activitatea principală a TOP FREE & CLEAN SRL este Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN 8121).

Unde are sediul TOP FREE & CLEAN SRL?

TOP FREE & CLEAN SRL are sediul social la adresa RÎMNICENI, Sat Râmniceni Com. Măicănești, Jud. Vrancea, 627192.

TOP FREE & CLEAN SRL este plătitoare de TVA?

Nu. TOP FREE & CLEAN SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

TOP FREE & CLEAN SRL are datorii la ANAF?

Nu. TOP FREE & CLEAN SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TOP FREE & CLEAN SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].