Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 3,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
TOP DERBY SRL (CUI 31470746) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 3), înființată în 2013. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5611).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 872.168 lei (-24% față de 2024) și un profit net de 27.831 lei, cu 3 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 1.391.550 lei |
| 2017 | 1.144.904 lei |
| 2018 | 1.352.956 lei |
| 2019 | 1.268.762 lei |
| 2020 | 716.483 lei |
| 2021 | 1.086.837 lei |
| 2022 | 1.364.492 lei |
| 2023 | 1.216.830 lei |
| 2024 | 1.153.018 lei |
| 2025 | 872.168 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 872.168 | 1.153.018 | 1.216.830 | 1.364.492 | 1.086.837 | 716.483 | 1.268.762 | 1.352.956 | 1.144.904 | 1.391.550 |
| Profit net | 27.831 | 3.812 | -488.074 | 514.167 | 363.241 | 135.753 | 267.979 | 324.238 | 58.200 | 214.756 |
| Număr mediu de angajați | 3 | 7 | 8 | 8 | 9 | 15 | 14 | 13 | 14 | 12 |
| Active imobilizate | 407.729 | 208.461 | 524.638 | 34.548 | 41.517 | 53.682 | 52.785 | 57.268 | 291.630 | 445.981 |
| Active circulante | 44.690 | 259.193 | 172.111 | 1.257.242 | 1.018.873 | 580.824 | 520.846 | 499.972 | 317.999 | 515.667 |
| Stocuri | 13.577 | 35.490 | 42.819 | 564.317 | 435.954 | 334.361 | 240.126 | 119.838 | 75.223 | 28.333 |
| Creanțe | 16.739 | 33.694 | 65.607 | 74.547 | 127.020 | 37.601 | 42.309 | 22.392 | 12.247 | 22.123 |
| Datorii | 32.752 | 59.151 | 97.699 | 45.537 | 228.791 | 158.820 | 202.570 | 232.762 | 440.553 | 661.285 |
| Capitaluri proprii | 419.667 | 408.503 | 599.050 | 1.246.253 | 832.086 | 475.686 | 371.411 | 324.478 | 169.076 | 300.363 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 3,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,36 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
7,2% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. TOP DERBY SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a TOP DERBY SRL în 2025 a fost de 872.168 lei, în scădere cu 24% față de 2024.
În 2025, TOP DERBY SRL a înregistrat un profit net de 27.831 lei.
Activitatea principală a TOP DERBY SRL este Restaurante (CAEN 5611).
TOP DERBY SRL are sediul social la adresa ROTUNDĂ Nr. 4C, București Sectorul 3, Jud. București.
Da. TOP DERBY SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. TOP DERBY SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].