Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 29,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
TOP ART STUDIO SRL (CUI 27987664) este o societate cu răspundere limitată activă din Otopeni, județul Ilfov, înființată în 2011. Activitatea principală este Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN 5912).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 162.117 lei (+4,9% față de 2024) și un profit net de 47.729 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 116.432 lei |
| 2017 | 100.932 lei |
| 2018 | 101.397 lei |
| 2019 | 110.832 lei |
| 2020 | 99.600 lei |
| 2021 | 112.942 lei |
| 2022 | 131.569 lei |
| 2023 | 144.013 lei |
| 2024 | 154.500 lei |
| 2025 | 162.117 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 162.117 | 154.500 | 144.013 | 131.569 | 112.942 | 99.600 | 110.832 | 101.397 | 100.932 | 116.432 |
| Profit net | 47.729 | 30.818 | 38.320 | 46.714 | 49.207 | 58.719 | 67.411 | 60.247 | 55.472 | 62.411 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | - | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 74.010 | 97.755 | 862 | 1.849 | 3.330 | 4.810 | 6.290 | 725 | 2.615 | 6.350 |
| Active circulante | 675.202 | 645.493 | 642.708 | 597.058 | 549.978 | 499.392 | 445.800 | 392.474 | 325.923 | 270.147 |
| Stocuri | 7.178 | 7.179 | 7.177 | 3.776 | - | 4.629 | 2.498 | - | - | - |
| Creanțe | 624.790 | 627.698 | 624.946 | 578.889 | 533.529 | 473.574 | 389.598 | 391.156 | 324.630 | 269.156 |
| Datorii | 74.345 | 87.109 | 12.000 | 5.657 | 6.772 | 6.873 | 13.480 | 22.000 | 17.586 | 21.018 |
| Capitaluri proprii | 674.867 | 656.139 | 631.570 | 593.250 | 546.536 | 497.329 | 438.610 | 371.199 | 310.952 | 255.479 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 29,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 9,08 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
9,9% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. TOP ART STUDIO SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a TOP ART STUDIO SRL în 2025 a fost de 162.117 lei, în creștere cu 4,9% față de 2024.
În 2025, TOP ART STUDIO SRL a înregistrat un profit net de 47.729 lei.
Activitatea principală a TOP ART STUDIO SRL este Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN 5912).
TOP ART STUDIO SRL are sediul social la adresa Aviator Adrian Iovan Nr. 12, în suprafață de 57 mp, Oraș Otopeni, Jud. Ilfov.
Da. TOP ART STUDIO SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. TOP ART STUDIO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].