Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 43,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
TOP APPS S.R.L. (CUI 40091369) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Florești, Comuna Florești, județul Cluj, înființată în 2018. Activitatea principală este Activități de editare a altor produse software (CAEN 5829).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 315.281 lei (-5,1% față de 2024) și un profit net de 136.925 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2018 | 219.502 lei |
| 2019 | 571.463 lei |
| 2020 | 393.561 lei |
| 2021 | 424.527 lei |
| 2022 | 359.414 lei |
| 2023 | 530.053 lei |
| 2024 | 332.088 lei |
| 2025 | 315.281 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 315.281 | 332.088 | 530.053 | 359.414 | 424.527 | 393.561 | 571.463 | 219.502 |
| Profit net | 136.925 | 158.442 | 353.350 | 249.248 | 361.953 | 318.962 | 496.171 | 198.066 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | - | - | - | - | - |
| Active imobilizate | 11.947 | 57.398 | 108.456 | 144.496 | 48.289 | 6.714 | 6.119 | - |
| Active circulante | 161.959 | 197.312 | 245.741 | 317.339 | 339.876 | 354.146 | 490.944 | 200.578 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 135.176 | 155.109 | 187.921 | 228.476 | 11.188 | 9.925 | 2.052 | - |
| Datorii | 41.351 | 100.527 | 5.008 | 216.564 | 4.067 | 4.285 | 4.635 | 6.937 |
| Capitaluri proprii | 137.165 | 158.682 | 353.590 | 249.488 | 388.222 | 360.636 | 496.411 | 198.266 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 43,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,92 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
23% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. TOP APPS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a TOP APPS S.R.L. în 2025 a fost de 315.281 lei, în scădere cu 5,1% față de 2024.
În 2025, TOP APPS S.R.L. a înregistrat un profit net de 136.925 lei.
Activitatea principală a TOP APPS S.R.L. este Activități de editare a altor produse software (CAEN 5829).
TOP APPS S.R.L. are sediul social la adresa FLORILOR Nr. 188, Bl. C7, Sc. 2, Et. 3, Ap. 54, Sat Florești, Comuna Florești, Jud. Cluj, 407280.
Da. TOP APPS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. TOP APPS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].