RadiatăSA

"TOOL EXIM" SA

Str. CIUCULUI Nr. 7, Municipiul Sfântu Gheorghe, Jud. Covasna, 520019

CAEN 4619: Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CUI
10783953
Reg. Com.
J14/139/1998
Înființată
26 mai 1998
Vechime
28 de ani, 4 luni

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 29.06.2016

Rezumat

Pe scurt

"TOOL EXIM" SA (CUI 10783953) a fost o societate pe acțiuni din Sfântu Gheorghe, județul Covasna, înființată în 1998 și radiată în 2016. Activitatea principală era Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN 4619).

Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
10783953
Nr. Reg. Com.
J14/139/1998
EUID
ROONRC.J14/139/1998
Cod CAEN principal
4619 - Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Data înființării
26 mai 1998
Vechime
28 de ani, 4 luni
Formă juridică
SA
Adresă sediu
Str. CIUCULUI Nr. 7, Municipiul Sfântu Gheorghe, Jud. Covasna, 520019

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (4)
  • BUR••• AR•••
  • F••• REPREZENT•••
  • GIU••• EL••• CAR•••
  • I••• ••• INSOLVE••• S•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

Nu sunt disponibile date financiare.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2019

    Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anii 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009

  2. 2016

    Radierea din Registrul Comerțului

  3. 2012

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 1999

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 1998

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Covasna cu nr. J14/139/1998.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre "TOOL EXIM" SA

Este "TOOL EXIM" SA activă?

Nu. "TOOL EXIM" SA a fost radiată din Registrul Comerțului în 2016.

Ce activitate avea "TOOL EXIM" SA?

Activitatea principală a "TOOL EXIM" SA era Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN 4619).

Unde avea sediul "TOOL EXIM" SA?

"TOOL EXIM" SA avea sediul social la adresa Str. CIUCULUI Nr. 7, Municipiul Sfântu Gheorghe, Jud. Covasna, 520019.

"TOOL EXIM" SA are datorii la ANAF?

Nu. "TOOL EXIM" SA nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre "TOOL EXIM" SA

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].