Marjă netă
SlabFirma a pierdut 4,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
TONIC EVENTS SRL (CUI 19048433) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 1), înființată în 2006. Activitatea principală este Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 133.523 lei (-43% față de 2024) și o pierdere netă de 5.411 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 322.610 lei |
| 2017 | 247.454 lei |
| 2018 | 124.381 lei |
| 2019 | 162.657 lei |
| 2020 | 29.957 lei |
| 2021 | 110.908 lei |
| 2022 | 255.895 lei |
| 2023 | 303.984 lei |
| 2024 | 235.417 lei |
| 2025 | 133.523 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 133.523 | 235.417 | 303.984 | 255.895 | 110.908 | 29.957 | 162.657 | 124.381 | 247.454 | 322.610 |
| Profit net | -5.411 | 54.760 | 122.120 | 118.124 | 42.192 | -14.338 | 53.656 | 920 | 72.266 | 95.357 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | - | - | 525 | 1.576 | - | - | 277 | 694 | 1.805 | 3.889 |
| Active circulante | 42.759 | 118.173 | 161.970 | 158.106 | 115.825 | 69.777 | 89.812 | 70.545 | 124.356 | 117.459 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 30.355 | 78.219 | 120.564 | 124.296 | 31.571 | 28.002 | 32.601 | 37.277 | 58.415 | 55.434 |
| Datorii | 28.021 | 43.264 | 20.226 | 21.439 | 14.241 | 10.430 | 16.528 | 19.784 | 33.817 | 6.271 |
| Capitaluri proprii | 14.738 | 74.909 | 142.269 | 138.273 | 101.659 | 59.467 | 73.805 | 51.756 | 92.415 | 115.466 |
Firma a pierdut 4,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,53 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
66% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. TONIC EVENTS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a TONIC EVENTS SRL în 2025 a fost de 133.523 lei, în scădere cu 43% față de 2024.
În 2025, TONIC EVENTS SRL a înregistrat o pierdere netă de 5.411 lei.
Activitatea principală a TONIC EVENTS SRL este Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).
TONIC EVENTS SRL are sediul social la adresa Comandor Av. Popisteanu Nr. 54B, Bl. G1, Et. 7, Ap. 74, camera 1, București Sectorul 1, Jud. București.
Da. TONIC EVENTS SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. TONIC EVENTS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].