TOLMAR COM SRL Suspendată SRL

Înființată 20.07.1994
Str. RENASTERII Nr. 1, Municipiul Roman, Jud. Neamţ, 5550 5541, Cafenele și baruri fără spectacol

Prezentare

Pe scurt

TOLMAR COM SRL (CUI 6040217) este o societate cu răspundere limitată din Roman, județul Neamț, înființată în 1994. Activitatea principală este Cafenele și baruri fără spectacol (CAEN 5541). Activitatea firmei este suspendată.

În 2008 a raportat o cifră de afaceri de 2.042 lei și o pierdere netă de 2.149 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Cifra de afaceri 2011
0lei
Profit net 2011
0lei
Angajați 2011
-
Marjă netă
-
Capital social
200lei
Vechime
32ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2008-2011
Cifra de afaceri
AnValoare
20082.042 lei
2009-
2010-
20110 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2011201020092008
Cifra de afaceri0--2.042
Profit net0---2.149
Număr mediu de angajați----
Active imobilizate288288288288
Active circulante362362362362
Stocuri337337337337
Creanțe19191919
Datorii533533533533
Capitaluri proprii117117117117
Ultimul bilanț: 2011. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2011

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,68 Față de anul anterior: stabil

Activele circulante acoperă doar 68% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Slab
82% Față de anul anterior: stabil

82% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Da
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Întrerupere temporară de activitatePerioadă de suspendare activitate expirată
Ultimul status ANAFSUSPENDARE ACTIVITATE din data 01.05.2009

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
6040217
Nr. Reg. Com.
J27/1286/1994
EUID
ROONRC.J27/1286/1994
Cod CAEN principal
5541, Cafenele și baruri fără spectacol
Data înființării
20 iulie 1994
Vechime
32 de ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2011)
Adresă sediu
Str. RENASTERII Nr. 1, Municipiul Roman, Jud. Neamţ, 5550
Domiciliu fiscal
Str. Renaşterii Nr. 1, Mun. Roman, Jud. Neamţ, 611101

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0233••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • MO••• •• ADR•••Administrator
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2013
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
2009
  1. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
1997
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
1994
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Neamț cu nr. J27/1286/1994. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre TOLMAR COM SRL

Este TOLMAR COM SRL activă?

Nu. Activitatea TOLMAR COM SRL este suspendată.

Care este cifra de afaceri a TOLMAR COM SRL?

Cifra de afaceri a TOLMAR COM SRL în 2008 a fost de 2.042 lei.

Ce profit a avut TOLMAR COM SRL în 2008?

În 2008, TOLMAR COM SRL a înregistrat o pierdere netă de 2.149 lei.

Ce activitate are TOLMAR COM SRL?

Activitatea principală a TOLMAR COM SRL este Cafenele și baruri fără spectacol (CAEN 5541).

Unde are sediul TOLMAR COM SRL?

TOLMAR COM SRL are sediul social la adresa Str. RENASTERII Nr. 1, Municipiul Roman, Jud. Neamț, 5550.

TOLMAR COM SRL este plătitoare de TVA?

Nu. TOLMAR COM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

TOLMAR COM SRL are datorii la ANAF?

Nu. TOLMAR COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TOLMAR COM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].