ActivăSRL

TODALI CONSTRUCT SRL

Sat Sânandrei Com. Sânandrei, Jud. Timiş, 307375

CAEN 4399: Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CUI
30375304
Reg. Com.
J35/1568/2012
Înființată
29 iunie 2012
Vechime
14 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
139 mii lei
Profit net 2025
-99 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 29.06.2012

Rezumat

Pe scurt

TODALI CONSTRUCT SRL (CUI 30375304) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Sânandrei, județul Timiș, înființată în 2012. Activitatea principală este Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN 4399).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 139.025 lei (-38% față de 2024) și o pierdere netă de 98.507 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
30375304
Nr. Reg. Com.
J35/1568/2012
EUID
ROONRC.J35/1568/2012
Cod CAEN principal
4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Data înființării
29 iunie 2012
Vechime
14 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Sat Sânandrei Com. Sânandrei, Jud. Timiş, 307375

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • TO••• DAN••• LI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-38,3% față de 2024

139.025 RON

2024: 225.165 RON

0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 145.909 RONAnul 2017: 365.028 RONAnul 2018: 543.650 RONAnul 2019: 295.097 RONAnul 2020: 591.694 RONAnul 2021: 347.446 RONAnul 2022: 1.071.951 RONAnul 2023: 598.708 RONAnul 2024: 225.165 RONAnul 2025: 139.025 RON

Profit net 2025

-326,3% față de 2024

-98.507 RON

2024: -23.107 RON

-100k-50k050k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -35.285 RONAnul 2017: 10.066 RONAnul 2018: 3.268 RONAnul 2019: 2.273 RONAnul 2020: 701 RONAnul 2021: 1.720 RONAnul 2022: 1.061 RONAnul 2023: 88.721 RONAnul 2024: -23.107 RONAnul 2025: -98.507 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    139 mii lei
    Profit net
    -99 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    225 mii lei
    Profit net
    -23 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    599 mii lei
    Profit net
    89 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    347 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    592 mii lei
    Profit net
    701 lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    295 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    544 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    365 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    146 mii lei
    Profit net
    -35 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-71%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 70,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,87Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 87% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
111%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

111% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2012

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/1568/2012.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TODALI CONSTRUCT SRL

Este TODALI CONSTRUCT SRL activă?

Da. TODALI CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a TODALI CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a TODALI CONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 139.025 lei, în scădere cu 38% față de 2024.

Ce profit a avut TODALI CONSTRUCT SRL în 2025?

În 2025, TODALI CONSTRUCT SRL a înregistrat o pierdere netă de 98.507 lei.

Ce activitate are TODALI CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a TODALI CONSTRUCT SRL este Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN 4399).

Unde are sediul TODALI CONSTRUCT SRL?

TODALI CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Sat Sânandrei Com. Sânandrei, Jud. Timiș, 307375.

TODALI CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Da. TODALI CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

TODALI CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. TODALI CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TODALI CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].