ActivăSRL

TOBSER SRL

Str. Dr. Louis Pasteur Nr. 60, Ap. 15, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400353

CAEN 3520: Construcția și repararea materialului rulant

CUI
13790602
Reg. Com.
J12/455/2001
Înființată
21 martie 2001
Vechime
25 de ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
40 mii lei
Profit net 2025
22 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 23.03.2001

Rezumat

Pe scurt

TOBSER SRL (CUI 13790602) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2001. Activitatea principală este Construcția și repararea materialului rulant (CAEN 3520).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 40.380 lei (-51% față de 2024) și un profit net de 21.987 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
13790602
Nr. Reg. Com.
J12/455/2001
EUID
ROONRC.J12/455/2001
Cod CAEN principal
3520 - Construcția și repararea materialului rulant
Data înființării
21 martie 2001
Vechime
25 de ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Dr. Louis Pasteur Nr. 60, Ap. 15, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400353

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (2)
  • 0264••••••
  • 0264••••••
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • TOB••• STE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-50,6% față de 2024

40.380 RON

2024: 81.800 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 88.720 RONAnul 2017: 94.970 RONAnul 2018: 309.359 RONAnul 2019: 241.986 RONAnul 2020: 99.030 RONAnul 2021: 201.706 RONAnul 2022: 205.876 RONAnul 2023: 95.750 RONAnul 2024: 81.800 RONAnul 2025: 40.380 RON

Profit net 2025

-41,3% față de 2024

21.987 RON

2024: 37.455 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 18.917 RONAnul 2017: 46.424 RONAnul 2018: 247.225 RONAnul 2019: 143.665 RONAnul 2020: 35.351 RONAnul 2021: 137.140 RONAnul 2022: 169.135 RONAnul 2023: 12.527 RONAnul 2024: 37.455 RONAnul 2025: 21.987 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    40 mii lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    82 mii lei
    Profit net
    37 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    96 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    206 mii lei
    Profit net
    169 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    202 mii lei
    Profit net
    137 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    99 mii lei
    Profit net
    35 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    242 mii lei
    Profit net
    144 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    309 mii lei
    Profit net
    247 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    95 mii lei
    Profit net
    46 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    89 mii lei
    Profit net
    19 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
54%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 54,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,69Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 69% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
72%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

72% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  2. 2013

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2001

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/455/2001.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TOBSER SRL

Este TOBSER SRL activă?

Da. TOBSER SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a TOBSER SRL?

Cifra de afaceri a TOBSER SRL în 2025 a fost de 40.380 lei, în scădere cu 51% față de 2024.

Ce profit a avut TOBSER SRL în 2025?

În 2025, TOBSER SRL a înregistrat un profit net de 21.987 lei.

Ce activitate are TOBSER SRL?

Activitatea principală a TOBSER SRL este Construcția și repararea materialului rulant (CAEN 3520).

Unde are sediul TOBSER SRL?

TOBSER SRL are sediul social la adresa Str. Dr. Louis Pasteur Nr. 60, Ap. 15, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400353.

TOBSER SRL este plătitoare de TVA?

Nu. TOBSER SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

TOBSER SRL are datorii la ANAF?

Nu. TOBSER SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TOBSER SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].