ActivăSRL

TND MS VISION S.R.L.

Str. Neptun Nr. 6, Sc. A, Et. 1, Ap. 7, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500348

CAEN 7020: Activități de consultanță în afaceri și management

CUI
39166301
Reg. Com.
J2018000790089
Înființată
11 aprilie 2018
Vechime
8 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
2,9 mil. lei
Profit net 2025
146 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 11.04.2018

Rezumat

Pe scurt

TND MS VISION S.R.L. (CUI 39166301) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2018. Activitatea principală este Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,85 mil. lei (+21% față de 2024) și un profit net de 145.764 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
39166301
Nr. Reg. Com.
J2018000790089
EUID
ROONRC.J2018000790089
Cod CAEN principal
7020 - Activități de consultanță în afaceri și management
Data înființării
11 aprilie 2018
Vechime
8 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Neptun Nr. 6, Sc. A, Et. 1, Ap. 7, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500348

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ŞTI••• ••• MU•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2018 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+21,0% față de 2024

2.850.591 RON

2024: 2.356.712 RON

01 mil2 mil3 mil20182019202020212022202320242025Anul 2018: 20.966 RONAnul 2019: 173.105 RONAnul 2020: 297.433 RONAnul 2021: 744.600 RONAnul 2022: 1.271.326 RONAnul 2023: 1.853.927 RONAnul 2024: 2.356.712 RONAnul 2025: 2.850.591 RON

Profit net 2025

-26,7% față de 2024

145.764 RON

2024: 198.790 RON

0100k200k300k20182019202020212022202320242025Anul 2018: 10.678 RONAnul 2019: 131.968 RONAnul 2020: 98.913 RONAnul 2021: 119.639 RONAnul 2022: 189.936 RONAnul 2023: 213.163 RONAnul 2024: 198.790 RONAnul 2025: 145.764 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    2,9 mil. lei
    Profit net
    146 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    2,4 mil. lei
    Profit net
    199 mii lei
    Angajați
    3
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,9 mil. lei
    Profit net
    213 mii lei
    Angajați
    3
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    190 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    745 mii lei
    Profit net
    120 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    297 mii lei
    Profit net
    99 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    173 mii lei
    Profit net
    132 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    21 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
5,1%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 5,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,34Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,34 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
57%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

57% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. 2023

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2021

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 2018

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/790/2018.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TND MS VISION S.R.L.

Este TND MS VISION S.R.L. activă?

Da. TND MS VISION S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a TND MS VISION S.R.L.?

Cifra de afaceri a TND MS VISION S.R.L. în 2025 a fost de 2.850.591 lei (2,85 mil. lei), în creștere cu 21% față de 2024.

Ce profit a avut TND MS VISION S.R.L. în 2025?

În 2025, TND MS VISION S.R.L. a înregistrat un profit net de 145.764 lei.

Ce activitate are TND MS VISION S.R.L.?

Activitatea principală a TND MS VISION S.R.L. este Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020).

Unde are sediul TND MS VISION S.R.L.?

TND MS VISION S.R.L. are sediul social la adresa Str. Neptun Nr. 6, Sc. A, Et. 1, Ap. 7, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500348.

TND MS VISION S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. TND MS VISION S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

TND MS VISION S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. TND MS VISION S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TND MS VISION S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].