Marjă netă
SlabFirma a pierdut 8,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
TMV PROMTSERV SRL (CUI 18540429) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 4), înființată în 2006. Activitatea principală este Alte lucrări de finisare (CAEN 4339).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 267.554 lei (-14% față de 2024) și o pierdere netă de 22.834 lei, cu 2 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 360.994 lei |
| 2017 | 158.122 lei |
| 2018 | 324.424 lei |
| 2019 | 191.443 lei |
| 2020 | 15.826 lei |
| 2021 | 562.681 lei |
| 2022 | 749.564 lei |
| 2023 | 286.856 lei |
| 2024 | 309.420 lei |
| 2025 | 267.554 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 267.554 | 309.420 | 286.856 | 749.564 | 562.681 | 15.826 | 191.443 | 324.424 | 158.122 | 360.994 |
| Profit net | -22.834 | 44.428 | 54.243 | 360.774 | 216.660 | -142.778 | -6.461 | 22.712 | -40.303 | -84.752 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 |
| Active imobilizate | 194.406 | 247.839 | 71.188 | 83.450 | 32.599 | 30.637 | 34.628 | 62.386 | 46.463 | 207.941 |
| Active circulante | 679.726 | 662.599 | 637.603 | 652.106 | 505.681 | 45.044 | 167.609 | 180.712 | 227.850 | 71.529 |
| Stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 |
| Creanțe | 651.330 | 618.166 | 613.980 | 650.210 | 487.343 | 44.270 | 158.934 | 168.517 | 227.686 | 64.887 |
| Datorii | 343.557 | 357.029 | 199.810 | 280.818 | 384.280 | 138.341 | 122.119 | 156.519 | 210.445 | 175.300 |
| Capitaluri proprii | 530.575 | 553.409 | 508.981 | 454.738 | 154.000 | -62.660 | 80.118 | 86.579 | 63.868 | 104.170 |
Firma a pierdut 8,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,98 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
39% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. TMV PROMTSERV SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a TMV PROMTSERV SRL în 2025 a fost de 267.554 lei, în scădere cu 14% față de 2024.
În 2025, TMV PROMTSERV SRL a înregistrat o pierdere netă de 22.834 lei.
Activitatea principală a TMV PROMTSERV SRL este Alte lucrări de finisare (CAEN 4339).
TMV PROMTSERV SRL are sediul social la adresa Str. Cetatea Veche Nr. 10, Bl. 3-5A, Sc. A, Et. 1, Ap. 10, București Sectorul 4, Jud. București.
Da. TMV PROMTSERV SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. TMV PROMTSERV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].