ActivăSRL

TMDENT SRL

Str. Ana Aslan Nr. 51-61, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 8623: Activități de asistență stomatologică

CUI
32186344
Reg. Com.
J2013002699129
Înființată
29 august 2013
Vechime
13 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
495 mii lei
Profit net 2025
199 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 29.08.2013

Rezumat

Pe scurt

TMDENT SRL (CUI 32186344) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2013. Activitatea principală este Activități de asistență stomatologică (CAEN 8623).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 495.156 lei (-50% față de 2024) și un profit net de 199.224 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
32186344
Nr. Reg. Com.
J2013002699129
EUID
ROONRC.J2013002699129
Cod CAEN principal
8623 - Activități de asistență stomatologică
Data înființării
29 august 2013
Vechime
13 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Ana Aslan Nr. 51-61, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • TĂLMĂCE••• MED••• NO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-49,9% față de 2024

495.156 RON

2024: 987.754 RON

0250k500k750k1 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 152.818 RONAnul 2017: 263.330 RONAnul 2018: 246.957 RONAnul 2019: 335.072 RONAnul 2020: 402.076 RONAnul 2021: 660.400 RONAnul 2022: 716.067 RONAnul 2023: 923.913 RONAnul 2024: 987.754 RONAnul 2025: 495.156 RON

Profit net 2025

-70,7% față de 2024

199.224 RON

2024: 680.669 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 85.132 RONAnul 2017: 122.000 RONAnul 2018: 172.869 RONAnul 2019: 243.399 RONAnul 2020: 302.969 RONAnul 2021: 501.630 RONAnul 2022: 418.100 RONAnul 2023: 697.882 RONAnul 2024: 680.669 RONAnul 2025: 199.224 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    495 mii lei
    Profit net
    199 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    988 mii lei
    Profit net
    681 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    924 mii lei
    Profit net
    698 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    716 mii lei
    Profit net
    418 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    660 mii lei
    Profit net
    502 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    402 mii lei
    Profit net
    303 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    335 mii lei
    Profit net
    243 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    247 mii lei
    Profit net
    173 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    263 mii lei
    Profit net
    122 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    153 mii lei
    Profit net
    85 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
40%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 40,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,87Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 87% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
41%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

41% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2023

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2013

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2699/2013.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TMDENT SRL

Este TMDENT SRL activă?

Da. TMDENT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a TMDENT SRL?

Cifra de afaceri a TMDENT SRL în 2025 a fost de 495.156 lei, în scădere cu 50% față de 2024.

Ce profit a avut TMDENT SRL în 2025?

În 2025, TMDENT SRL a înregistrat un profit net de 199.224 lei.

Ce activitate are TMDENT SRL?

Activitatea principală a TMDENT SRL este Activități de asistență stomatologică (CAEN 8623).

Unde are sediul TMDENT SRL?

TMDENT SRL are sediul social la adresa Str. Ana Aslan Nr. 51-61, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

TMDENT SRL este plătitoare de TVA?

Nu. TMDENT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

TMDENT SRL are datorii la ANAF?

Nu. TMDENT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TMDENT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].