Marjă netă
SlabFirma a pierdut 11,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
TMC-SOFT S.R.L. (CUI 37375778) este o societate cu răspundere limitată activă din Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea, înființată în 2017. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 5.192 lei (-48% față de 2024) și o pierdere netă de 590 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2017 | 6.070 lei |
| 2018 | 13.095 lei |
| 2019 | 10.124 lei |
| 2020 | 3.892 lei |
| 2021 | 9.751 lei |
| 2022 | 12.587 lei |
| 2023 | 9.412 lei |
| 2024 | 9.955 lei |
| 2025 | 5.192 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 5.192 | 9.955 | 9.412 | 12.587 | 9.751 | 3.892 | 10.124 | 13.095 | 6.070 |
| Profit net | -590 | 1.651 | 1.030 | 5.959 | 954 | -823 | 2.313 | 679 | -1.667 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Active imobilizate | 1.024 | 1.970 | 2.932 | - | - | 33 | 166 | 299 | 446 |
| Active circulante | 8.666 | 8.161 | 12.117 | 13.956 | 12.729 | 11.701 | 12.289 | 9.961 | 9.146 |
| Stocuri | 2.378 | 1.280 | 2.703 | 7.182 | 5.633 | 5.954 | 4.864 | 7.137 | 8.250 |
| Creanțe | 1.731 | 2.053 | 2.434 | 315 | 1.015 | 15 | 15 | 241 | - |
| Datorii | 0 | 44 | 6.662 | 6.602 | 11.089 | 11.048 | 11.134 | 11.063 | 11.059 |
| Capitaluri proprii | 9.705 | 10.295 | 8.644 | 7.614 | 1.655 | 701 | 1.524 | -788 | -1.467 |
Firma a pierdut 11,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Nu se poate calcula: firma nu a raportat datorii în acest an.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
0% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. TMC-SOFT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a TMC-SOFT S.R.L. în 2025 a fost de 5.192 lei, în scădere cu 48% față de 2024.
În 2025, TMC-SOFT S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 590 lei.
Activitatea principală a TMC-SOFT S.R.L. este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).
TMC-SOFT S.R.L. are sediul social la adresa REMUS BELLU Nr. 5, Bl. O1, Sc. A, Et. 1, Ap. 4, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Jud. Vâlcea, 240156.
Nu. TMC-SOFT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. TMC-SOFT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].