TIVANIS SA
Str. BASARABIEI Nr. 126, Bl. N6, Ap. 20, Municipiul Galaţi, Jud. Galaţi, 6200
- CUI
- 7729032
- Reg. Com.
- J17/1420/1995
- Înființată
- 22 septembrie 1995
- Vechime
- 31 de ani, 1 lună
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 19.04.2006
Rezumat
Pe scurt
TIVANIS SA (CUI 7729032) a fost o societate pe acțiuni din Galați, înființată în 1995 și radiată în 2006.
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 7729032
- Nr. Reg. Com.
- J17/1420/1995
- EUID
- ROONRC.J17/1420/1995
- Data înființării
- 22 septembrie 1995
- Vechime
- 31 de ani, 1 lună
- Formă juridică
- SA
- Adresă sediu
- Str. BASARABIEI Nr. 126, Bl. N6, Ap. 20, Municipiul Galaţi, Jud. Galaţi, 6200
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (3)
- DRAGO••• COST•••
- DRAGO••• GEO••• TIBE•••
- HA••• VAS•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2015
Stare nouă la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anii 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009
- 2006
Radierea din Registrul Comerțului
Încetarea înregistrării în scopuri de TVA
- 1995
Înregistrarea în scopuri de TVA
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Galați cu nr. J17/1420/1995.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre TIVANIS SA
Este TIVANIS SA activă?
Nu. TIVANIS SA a fost radiată din Registrul Comerțului în 2006.
Unde avea sediul TIVANIS SA?
TIVANIS SA avea sediul social la adresa Str. BASARABIEI Nr. 126, Bl. N6, Ap. 20, Municipiul Galați, Jud. Galați, 6200.
TIVANIS SA are datorii la ANAF?
Nu. TIVANIS SA nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre TIVANIS SA
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].