RadiatăSRL

TITECONT SRL

, Mun. Satu Mare, Jud. Satu Mare

CAEN 4941: Transporturi rutiere de mărfuri

CUI
6343687
Reg. Com.
J30/1390/1994
Înființată
14 octombrie 1994
Vechime
32 de ani
Cifra de afaceri 2014
0 lei
Profit net 2014
-3 mii lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 16.07.2015

Rezumat

Pe scurt

TITECONT SRL (CUI 6343687) a fost o societate cu răspundere limitată din Satu Mare, înființată în 1994 și radiată în 2015. Activitatea principală era Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

Ultimul bilanț, din 2014, nu arată cifră de afaceri, ci o pierdere netă de 3.361 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
6343687
Nr. Reg. Com.
J30/1390/1994
EUID
ROONRC.J30/1390/1994
Cod CAEN principal
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Data înființării
14 octombrie 1994
Vechime
32 de ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
, Mun. Satu Mare, Jud. Satu Mare

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • INSOLVE••• •• S•••
  • TIVA••• ILD••• EM•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2008 - 2014, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2014

-100,0% față de 2013

0 RON

2013: 4.032 RON

01 mil2 mil3 mil200820092011201220132014Anul 2008: 2.150.720 RONAnul 2009: 572.409 RONAnul 2011: 284.038 RONAnul 2012: 99.139 RONAnul 2013: 4.032 RONAnul 2014: 0 RON

Profit net 2014

+96,4% față de 2013

-3.361 RON

2013: -92.184 RON

-800k-600k-400k-200k0200k200820092011201220132014Anul 2008: -655.239 RONAnul 2009: -590.656 RONAnul 2011: 102.359 RONAnul 2012: -37.256 RONAnul 2013: -92.184 RONAnul 2014: -3.361 RON

Evoluție pe ani

  • 2014

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2013

    Cifra de afaceri
    4 mii lei
    Profit net
    -92 mii lei
    Angajați
    -
  • 2012

    Cifra de afaceri
    99 mii lei
    Profit net
    -37 mii lei
    Angajați
    -
  • 2011

    Cifra de afaceri
    284 mii lei
    Profit net
    102 mii lei
    Angajați
    1
  • 2009

    Cifra de afaceri
    572 mii lei
    Profit net
    -591 mii lei
    Angajați
    6
  • 2008

    Cifra de afaceri
    2,2 mil. lei
    Profit net
    -655 mii lei
    Angajați
    19

Analiză

Indicatori financiari 2014

Marjă netăIndisponibil
—
2009201120122013

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,08Față de anul anterior: în creștere
20092011201220132014

Activele circulante acoperă doar 8,4% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
1.191%Față de anul anterior: în creștere
20092011201220132014

1.191% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2015

    Stare încheiată la ONRC: Este sub incidența Legii nr. 85/2006

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. 2013

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 2011

    Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  6. 1995

    Înregistrarea în scopuri de TVA

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 1994 - 1994)
  1. 1994

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Satu Mare cu nr. J30/1390/1994.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre TITECONT SRL

Este TITECONT SRL activă?

Nu. TITECONT SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2015.

Ce profit a avut TITECONT SRL în 2014?

În 2014, TITECONT SRL a înregistrat o pierdere netă de 3.361 lei.

Ce activitate avea TITECONT SRL?

Activitatea principală a TITECONT SRL era Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

Unde avea sediul TITECONT SRL?

TITECONT SRL avea sediul social la adresa , Mun. Satu Mare, Jud. Satu Mare.

TITECONT SRL are datorii la ANAF?

Nu. TITECONT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre TITECONT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].