Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 108,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
TINAGRUP IMPEX SRL (CUI 13924828) este o societate cu răspundere limitată activă din Galați, înființată în 2001. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN 4782).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 136.404 lei (+41% față de 2024) și un profit net de 148.183 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 29.685 lei |
| 2017 | 50.268 lei |
| 2018 | 51.562 lei |
| 2019 | 29.257 lei |
| 2020 | 21.919 lei |
| 2021 | 33.834 lei |
| 2022 | 42.949 lei |
| 2023 | 67.165 lei |
| 2024 | 97.003 lei |
| 2025 | 136.404 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 136.404 | 97.003 | 67.165 | 42.949 | 33.834 | 21.919 | 29.257 | 51.562 | 50.268 | 29.685 |
| Profit net | 148.183 | 35.123 | -8.882 | 5.501 | 29.570 | -42.450 | -37.705 | -35.750 | -1.815 | -12.873 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | - | - | 30.878 | 30.878 | 30.878 | 30.878 | 36.470 | 44.857 | 53.244 | 61.631 |
| Active circulante | 2.636 | 5.736 | 32.384 | 39.857 | 184.529 | 148.336 | 140.962 | 168.503 | 170.623 | 163.736 |
| Stocuri | - | - | 49 | 49 | 143.824 | 143.824 | 133.467 | 133.467 | 133.467 | 133.467 |
| Creanțe | 2.347 | 3.447 | 2.697 | 1.855 | 2.274 | 3.694 | 697 | 34.721 | 31.004 | 28.540 |
| Datorii | 33.641 | 184.924 | 279.965 | 278.411 | 284.961 | 278.338 | 198.330 | 232.303 | 207.059 | 206.744 |
| Capitaluri proprii | -31.005 | -179.188 | -214.310 | -205.283 | -67.161 | -96.731 | -18.505 | -16.550 | 19.201 | 21.016 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 108,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 7,8% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
1.276% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. TINAGRUP IMPEX SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a TINAGRUP IMPEX SRL în 2025 a fost de 136.404 lei, în creștere cu 41% față de 2024.
În 2025, TINAGRUP IMPEX SRL a înregistrat un profit net de 148.183 lei.
Activitatea principală a TINAGRUP IMPEX SRL este Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN 4782).
TINAGRUP IMPEX SRL are sediul social la adresa Str. DRUMUL DE CENTURA Nr. 54, Municipiul Galați, Jud. Galați, 6200.
Nu. TINAGRUP IMPEX SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. TINAGRUP IMPEX SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].